رئیس جمهور:

دهک‌بندی ها با دقت انجام نشده است

مسئولان وزارت تعاون در دهک‌بندی ها تا حد مقدور دقت کنند و حتما کسانی که معترض هستند یارانه به حسابشان ریخته شود.

اردیبهشت آنلاین: رئیس جمهور با تاکید بر اینکه دقت ‌کافی در دهک‌بندی پرداخت یارانه‌ها صورت نگرفت، گفت: تاکید کرده‌ام مسئولان وزارت تعاون در دهک‌بندی ها تا حد مقدور دقت کنند و حتما کسانی که معترض هستند یارانه به حسابشان ریخته شود.

به گزارش اردیبهشت آنلاین به نقل از تسنیم از تبریز، آیت الله ‌سید‌ابراهیم رئیسی در ادامه برنامه های بیست و سومین سفر استانی دولت مردمی به استان آذربایجان شرقی در نشست با جمعی از نخبگان این استان ضمن ابراز خرسندی از این دیدار، در مورد اقدامات دولت برای مهار ویروس کرونا در کشور اظهار داشت: روزی که دولت را تحویل گرفتیم 700 خانواده در روز به دلیل بیماری کرونا داغدار می شدند اما امروز وزارت بهداشت و درمان اعلام کرد این رقم خوشبختانه صفر شده است.

رئیس جمهور درباره توجه به اجرای عدالت و عدالت محوری در جامعه خاطرنشان کرد: دولت محور برنامه های خود را بر عدالت قرار داده همانطور که بودجه 1401 بر اساس عدالت و با استفاده از سند آمایش سرزمینی تنظیم شده است.

وی با اشاره به انتقاد یکی از نخبگان از دقت ناکافی در دهک‌بندی پرداخت یارانه ها اظهار داشت: من هم موافق هستم که در دهک‌بندی ها دقت کامل نشده لذا تاکید کرده‌ام مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دهک‌بندی ها تا حد مقدور دقت کنند و حتما کسانی که معترض هستند یارانه به حسابشان ریخته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اینستاگرام دنبال کنید