محمدرضا طلایی

همایش تجاری ایران ، امارات و ترکیه برگزار می شود

اردیبهشت آنلاین: رئیس مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی اعلام کرد: به منظور توسعه مناسبت اقتصادی با کشور های همسایه ، همایش مشترک تجاری بین ایران، ترکیه و امارات برگزار می شود.

به گزارش اردیبهشت آنلاین ، محمدرضا طلایی با بیان این مطلب در مراسم بازدید کاردار و دبیر دوم سفارت کشورمان در ابوظبی از مرکز تجاری ایران در امارات اظهارداشت: برپایی این رویداد مهم ضمن آثار اقتصادی مناسب ، موجب افزایش سطح مناسبات تجاری سه کشور خواهد شد.

 معرفی ظرفیت های تولیدی و صادراتی

وی با ارایه گزارشی در خصوص راه اندازی این مرکز و همچنین شبکه سازی بین تجار ایرانی داخل و خارج کشور افزود: طی این مدت برای معرفی و افزایش ظرفیت‌های تولیدی و صادراتی کشور در بازارهای منطقه به ‌ویژه امارات متحده عربی از ابزارهای فناوری اختصاصی مرکز به‌خوبی استفاده شده است.

محمدرضا طلایی تصریح کرد: با توجه به اهداف، برنامه‌ریزی‌ها و خدمات ارائه شده، مهمترین گام معرفی این مرکز به عنوان پایگاه اصلی ارتباط تجار و بازرگانان ایرانی با تجار و سرمایه‌گذاران کشور امارات متحده عربی می‌باشد.

وی گفت: اعتقاد داریم با خدماتی که به هم‌وطنان، فعالان اقتصادی، صاحبان صنایع و کسب‌وکار در داخل ایران ارائه می‌دهیم، اطمینان خاطری برای توسعه کسب و کار در بازارهای بین‌المللی برای تجار به وجود آمده است.

 امارات شریک تجاری خوب ایران

در ادامه این جلسه کاردار سفارت جمهوری اسلامی ایران در امارات متحده عربی اعلام کرد: امارات متحده عربی همیشه به‌عنوان یک شریک تجاری خوب برای ایران بوده است .

آقای حیدری ابراز امیدواری کرد: در آینده سطح روابط دو جانبه افزایش و فعالیت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری دو کشور نیز ارتقا یابد.

 اقدامات ارزشمند سازمان توسعه تجارت

کاردار سفارت جمهوری اسلامی ایران در امارات متحده عربی تصریح کرد: در این مدت فعالیت‌های ارزشمند سازمان توسعه تجارت ایران قابل ‌تقدیر است. به گفته وی راه‌اندازی مرکز تجاری ایران در امارات، یکی از نیازهای فعالان اقتصادی ایرانی در بازار امارات است. لذا باید با برنامه‌ریزی دقیق طی ماه‌های آینده به دستاوردهای بهتری برسیم.

 حمایت سفارت از فعالیت های مرکز تجاری ایران در امارات

وی اظهارداشت: سفارت ایران در امارات برای توسعه و ارتقای بهتر فعالیت‌های این مرکز حمایت‌های خود را دریغ نخواهد کرد تا مرکز تجاری بتواند فعالیت‌های خود را پرقدرت و با همت بیشتری انجام دهد. به گزارش اردیبهشت آنلاین همچنین مقرر شد با هماهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در ابوظبی، شرکت‌های ایرانی که پتانسیل مناسبی برای تجارت با بازار امارات، منطقه و شمال آفریقا دارند، بتوانند از خدمات تجاری این مرکز بهره‌مند شوند.

2 thoughts on “همایش تجاری ایران ، امارات و ترکیه برگزار می شود

  1. استیلی پاسخ

    سلا.م. به خبرنگار تون بفرماید از اقای طلایی سوال کنه این همایش کجا و کی برپا میشه . میخوایم شرکت کنیم باید چکار کنیم؟

  2. یونسی پاسخ

    خبری خوبی بود. یک سوال داشتم. مگر ما تو دبی مرکز تجاری داریم؟؟!! ادرس سایت و محل مرکز تجاری رو ازشون بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اینستاگرام دنبال کنید