حسین زاده

تعداد مشتریان بانک رسالت از 10میلیون نفر گذشت

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت: تعداد مشتریان این بانک به بیش از 10میلیون نفر افزایش یافت

اردیبهشت آنلاین ـ با استقبال مردم از خدمات بانک قرض الحسنه رسالت تعداد مشتریان این بانک به بیش از 10میلیون نفر افزایش یافته است.

به گزارش روابط عمومی، مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت گفت: در چند سال اخیربخصوص با توسعه بانکداری الکترونیک و به عنوان نخستین بانک دیجیتال کشور همچنین با سهولت دسترسی مردم در اقصی نقاط به خدمات قرض الحسنه، روزانه حدود پنج هزار نفریعنی بیش از یک میلیون و 500هزار نفر در سال به جمع مشتریان این بانک افزوده می شود.
محمدحسین حسین زاده افزایش تعداد مشتریان این بانک را نشان دهنده استقبال مردم از قرض الحسنه دانست و افزود: در برخی استان ها میانگین تعدادمشتریان از میانگین تعداد خانوارها بیشتر است یعنی به گونه ای که هرخانوار حداقل یک مشتری رسالتی دارد.

وی افزایش استقبال از خدمات قرض الحسنه را مرهون سیاست های دولت دانست و اظهارداشت: اگر رویکرد دولت تقویت بانک های قرض الحسنه و نیازهای خرد جوامع نبود خیلی از موانع برای ما برداشته نمی شد. افزایش سقف وام ها از 50 میلیون در دو سال اخیر به 300 میلیون تومان، به رسمیت شناختن اعتبارسنجی و جایگزینی سفته الکترونیک به جای سفته کاغذی از جمله این حمایت ها به شمار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید