پلیس راهور

محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های شمال

پلیس از اعمال محدودیت‌های ترافیکی از روز چهارشنبه یکم شهریور تا روز شنبه چهارم شهریور در جاده‌های شمال خبر داد

اردیبهشت آنلاین ـ پلیس راه راهور فراجا از اعمال محدودیت‌های ترافیکی از روز چهارشنبه یکم شهریور تا روز شنبه چهارم شهریور در جاده‌های شمال خبر داد.

به گزارش صدا و سیما، پلیس راه کشور با صدور اطلاعیه ای از محدودیت‌های ترافیکی از امروز چهارشنبه یکم شهریور تا روز شنبه چهارم شهریور در جاده‌های شمال خبر داد.
متن اطلاعیه به شرح زیر است:

1- تردد موتورسیکلت

تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه، اول شهریور تا ساعت 6 صبح روز شنبه چهارم شهریور، از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است ولی تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک منعی ندارد.

2- محور کرج- چالوس

الف ـ تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس کماکان ممنوع است.
ب- تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور کرج- چالوس از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه یکم شهریور، از مرزن آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 همان روز، ابتدای تونل کندوان به سمت مرزن آباد بصورت یک طرفه خواهد بود.
ج ـ تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور کرج- چالوس از ساعت 12 تا 24 روزهای جمعه و شنبه سوم و چهارم شهریور از آزادراه تهران ـ شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران بصورت یک طرفه خواهد بود.

3- محور هراز

الف- چهارشنبه اول شهریور تردد همه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است.
ب- تردد همه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه یکم شهریور و همچنین از ساعت 6 صبح تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه دوم و سوم شهریور از محور هراز ممنوع است.
ج- از ساعت 14 تا 22 روز جمعه سوم شهریور در صورت سنگین بودن بار ترافیکی از شمال به جنوب به صورت مقطعی یک طرفه خواهد شد.
گفتنی است؛ اجرای محدودیت های ذکر شده منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت ها برداشته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید