احتمال عمدی‌بودن مسمومیت دانش‌آموزان قمی

اخبار واصله نشان از احتمال اقدامات مجرمانه عمدی دارد که قابل توجه و پیگیری دقیق است

اردیبهشت آنلاین: در پی وقوع چندین مورد مسمومیت در مدارس قم و نگرانی‌های به‌وجودآمده در این خصوص دادستان‌کل کشور با ورود به موضوع دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم را مأمور پیگیری ویژه و برخورد قاطع با مقصرین احتمالی کرد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، ‌در پی وقوع چندین مورد مسمومیت در مدارس قم و نگرانی‌های به‌وجودآمده در این خصوص حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان‌کل کشور با ورود به موضوع دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم را مأمور پیگیری ویژه و برخورد قاطع با مقصرین احتمالی کرد.

در پیام دادستان‌کل کشور خطاب به حجت‌الاسلام ‌غریب دادستان ‌عمومی و انقلاب قم آمده است: اخبار واصله از یک جریان نگران‌کننده نوعی مسمومیت در بعضی از مراکز آموزشی قم نشان از احتمال اقدامات مجرمانه عمدی دارد که قابل توجه و پیگیری دقیق است.

اگرچه مسئولان آموزشی و بهداشتی و اطلاعاتی در تعقیب قضیه هستند لکن ضروری است جنابعالی نیز از جایگاه مدعی‌العمومی با اهتمام بیشتر و سرعت و دقت موضوع را تحت پیگرد قانونی قرار داده و ضمن همکاری لازم با مسئولین ذی‌ربط به ریشه‌یابی و کشف واقعه پرداخته تا هرچه زودتر نگرانی‌های شهروندان محترم و اولیاء دانش‌آموزان عزیز برطرف و چنانچه کسانی در این امر قصور و یا تقصیر داشته و یا توطئه‌ای در کار بوده برخورد قاطع و قانونی انجام دهید و نتیجه را گزارش فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید