بانک ملت

تداوم صدرنشینی بانک ملت در نظام بانکی

 بانک ملت در پایان آبان ماه سال جاری نیز صدرنشینی های خود را در بسیاری از شاخص های مالی نظام بانکی تداوم بخشید

اردیبهشت آنلاین: بانک ملت در پایان آبان ماه سال جاری نیز صدرنشینی های خود را در بسیاری از شاخص های مالی نظام بانکی تداوم بخشید.
به گزارش روابط عمومی بانک ملت، این بانک در پایان ماه هشتم سال جاری در شاخص های متعدد از جمله حاشیه سود عملیاتی، درآمد تسهیلات ریالی و ارزی، درآمد سپرده گذاری، مانده و سهم درصد تسهیلات ریالی و ارزی، سپرده ها و سهم درصد آن، چهار سپرده ریالی و درصد آن و همچنین سپرده های ارزی، جایگاه نخست را در بین بانک های کشور از آن خود کرد.
بر اساس این گزارش، بانک ملت در حاشیه سود عملیاتی( تراز عملیاتی) ماهانه با رقمی بالغ بر 47.000 میلیارد ریال و حاشیه سود عملیاتی( تراز عملیاتی) تجمیعی با رقمی نزدیک به 354.000 میلیارد ریال، روی سکوی نخست نظام بانکی کشور در پایان آبان ماه امسال قرار گرفت.
بانک ملت که با سرمایه ای بالغ بر 262.000 میلیارد ریال و نماد وبملت از بانک های فعال بازار سرمایه کشور به حساب می آید در خالص درآمد(هزینه) کارمزد تجمیعی نیز با ثبت رقمی بالغ بر 45.000 میلیارد ریال رتبه اول را به دست آورده است.
وبملت در عین حال در درآمد تسهیلات ماهانه با مبلغی نزدیک به 87.000 میلیارد ریال و در درآمد تسهیلات تجمیعی با مبلغی حدود 586.000 میلیارد ریال جایگاه اول را در بین بانک ها به خود اختصاص داده است.
درآمد سپرده گذاری تجمیعی بانک ملت نیز در پایان آبان ماه امسال مبلغی 58.744.000 میلیارد ریال گزارش شده که جایگاه نخست را برای این بانک در بین بانک های کشور به ارمغان آورده است.
در همین حال درآمد کارمزد تجمیعی این بانک خصوصی شده نیز بیش از 60.974.000 میلیارد ریال به ثبت رسیده که بانک ملت در این زمینه هم روی پله نخست نظام بانکی ایستاده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید