درخشش بانک پاسارگاد در جشنواره ملی روابط‌عمومی

روابط عمومی بانک پاسارگاد که به پشتوانه مدیریت علمی و کارآمد خود طی ماه های گذشته در مدار توسعه و پیشرفت قرار گرفته ، بار دیگر در هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی خوش درخشید

اردیبهشت آنلاین: روابط عمومی بانک پاسارگاد که به پشتوانه مدیریت علمی و کارآمد خود طی ماه های گذشته با کسب جوایز و عناوین مختلف فرهنگی و هنری بیش از پیش در مدار توسعه و پیشرفت قرار گرفته ، بار دیگر در هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌ عمومی خوش درخشید.

مدیریت مناسب ، استفاده از ظرفیت های تیم کارشناسی روابط عمومی و همچنین بهره گیری صحیح از ابزار های نوین در حوزه ارتباطات ، موجب شد تا سرکار راحله خانم شهرابی مدیر روابط عمومی این بانک طی مدت زمان حضور در این مدیریت ، کارنامه موفقی از خود بجای گذارد.

موجموع این اقدامات موجب شد تا در هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی که در تاریخ 18آبان1401 به‌ همت انجمن متخصصان روابط‌عمومی در محل سالن همایش‌های بین‌المللی شهدای محیط‌زیست برگزار شد، روابط‌عمومی بانک پاسارگاد در هر 8 حوزه مشارکت خود شامل: کمیک استریپ، ویژه‌نامه، تبلیغات مکتوب، تیزر، کتاب، مستندسازی، اینفوگرافیک و رسانه‌های اجتماعی موفق به کسب رتبه برتر شد. با توجه به موفقیت این بانک در 8 بخش، دیپلم افتخار  این چشنواره نیز به راحله شهرابی مدیر امور راهبری و روابط عمومی این بانک تعلق گرفت.

شایان ذکر است انجمن متخصصان روابط‌عمومی با هدف سنجش شرایط و بسترهای ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌های انتشاراتی و ایجاد محیط علمی و آموزشی برای مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی، برگزاری “جشنواره ملی انتشارات روابط‌ عمومی” را در دستور کار خود قرار داده است. این جشنواره قصد دارد دست‌اندرکاران حوزه روابط‌عمومی و ارتباطات را با اصول، گونه‌های جدید نشر و همچنین استانداردهای چاپ بیشتر آشنا کرده و ضمن ارائه و معرفی آثار شاخص و الگوهای برتر، زمینه را برای کمک به توسعه و ارتقای سطح توانمندی‌ها و مهارت‌های موردنیاز مدیران و کارشناسان این حوزه و روزآمدسازی دانش تخصصی آن‌ها فراهم سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید