حسن پور

بازاریان و فعالان اقتصادی پشتیبان نظام هستند

بخش خصوصی و فعالان اقتصادی نشان دادند در همه شرایط از کشور حمایت و پشتیبانی می‌کنند.

اردیبهشت آنلاین: مسئول سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور اعلام کرد: بازار در فعالیت‌های اقتصادی پشت نظام مقدس اسلامی است و بخش خصوصی و فعالان اقتصادی نشان دادند در همه شرایط از کشور حمایت و پشتیبانی می‌کنند.

دکتر غلامرضا حسن پور با بیان این مطلب در چهارمین نشست سراسری هم اندیشی مسئولان و دبیران دفاتر بسیج تخصصی تجار و فعالان اقتصادی اتاق های بازرگانی سراسر کشور در محل اتاق بازرگانی مشهد افزود: بسیج هرکجا باشد محور است و خدمت گزاری می‌کند. بسیج از ابتدای انقلاب با مردم بوده است.

وی با بیان اینکه بازار در فعالیت های اقتصادی پشت نظام است افزود: بخش خصوصی و فعالان اقتصادی نشان دادند در همه شرایط در کنار نظام هستند.

وی با اشاره به بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: مقام معظم رهبری اشاره کرده اند که بسیج پاره تن مردم است و باید به مردم کمک کند. باید توفیق داشته باشیم و به این امر مهم برسیم.

به گفته وی در این خصوص پیشرفت‌های خوبی داشتیم و در این یکسال دفاتر دیگر خود را فعال کردیم و هدف خود را دنبال می‌کنیم. وی معتقد است: بسیاری از مشکلات ما به دلیلی قوانین و مقرراتی است که در جا‌های دیگر اعمال می‌شود.

دکتر حسن پور افزود: قرار است بسته‌ای را به مجلس شورای اسلامی تقدیم کنیم و به صورت بسته دائمی احکام در زمینه اقتصادی از آن استفاده کنند. بسیج اتاق با حمایت اتاق بایستی چنین بسته حمایتی احکام را تنظیم و تقدیم کند. در احکام اقتصادی مجلس اگر قرار است اتفاقی رخ دهد باید از این طریق انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اینستاگرام دنبال کنید