سرباز

3 روز مرخصی تشویقی به سربازان پلیس

با برگزاری جشنواره در روزهای آتی در سراسر کشور از سربازان نمونه و ساعی در زمینه های فرهنگی ، ورزشی و....به تناسب نوع فعالیت آنان ،تقدیرو تشویق به عمل خواهد آمد

اردیبهشت آنلاین: رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا از اعطای سه روز مرخصی تشویقی به سربازان پلیس به مناسبت هفته فراجا و روز سرباز خبر داد.

 سردار تقی مهری با تبریک هفته فراجا به سربازان عزیز کشور که در فرماندهی انتظامی سراسر کشور حافظ جان و مال و ناموس مردم هستند، اظهار داشت: سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای دفاع از مرزهای کشور و تقویت بنیه دفاعی کشور همواره در صحنه حضور فعال دارند.

وی با اشاره به شعار هفته فراجا «پلیس خادم مردم،مردم حامی پلیس» وگرامیداشت روز سرباز در هفته فراجا بیان داشت: به پاس قدردانی از زحمات سربازان مشغول به خدمت در فرماندهی انتظامی فراجا در سراسر کشور،این عزیزان از سوی فرماندهان انتظامی درسراسر کشور و پلیس های تخصصی ازسه روز مرخصی تشویقی برخوردار می شوند و اعطاء آن در اختیار فرماندهان انتظامی سراسر کشور است.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: با برگزاری جشنواره در روزهای آتی در سراسر کشور از سربازان نمونه و ساعی در زمینه های فرهنگی ، ورزشی و….به تناسب نوع فعالیت آنان ،تقدیرو تشویق به عمل خواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید