اتوبوس

بدقولی خودروسازان در واگذاری اتوبوس

خودروسازان فقط وعده تامین خودرو را دادند، یکی از شرکت‌ها اعلام کرده بود ۲۵۰ دستگاه اتوبوس آماده دارد و آن را واگذار می‌کند، اما این اتفاق نیفتاد

اردیبهشت آنلاین: قرارداد ۹۰۰ دستگاهی با یک شرکت و قرارداد تامین ۳۰۰ دستگاه اتوبوس با شرکت دیگری از سوی دولت برای اتوبوس‌های تهران بسته شده است، اما تا امروز تعداد خودروی تحویل داده شده بسیارکم است.

به گزارش صدا و سيما؛ عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت:دولت بر اساس تعهدی که به شهرداری‌ها داده است قرار است امسال، ۲ هزارو ۹۰۰ اتوبوس برای کل شهرداری‌های کشور تامین کند و سهم تهران هزارو ۲۰۰ اتوبوس است. احمد صادقی افزود:خودروسازان فقط وعده تامین خودرو را دادند، یکی از شرکت‌ها اعلام کرده بود ۲۵۰ دستگاه اتوبوس آماده دارد و آن را واگذار می‌کند، اما این اتفاق نیفتاد.

وی گفت: باید خودروساز داخلی تکلیف را مشخص کند و اگر نمی‌تواند به وظایف خود عمل کند اعلام کند تا تصمیم دیگری بگیریم. صادقی به اقدامات شهرداری تهران در زمینه تامین اتوبوس نیز اشاره کرد و گفت: شهرداری تلاش‌های خوبی انجام داده و ۵۵۰ دستگاه اتوبوس را اورهال و به ناوگان بازگردانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید