مزایده سایپا برای خودروهای بدون گارانتی

سایپا خودروهاي فاقد گارانتي را از طريق مزايده عمومي براي محصولات خانواده ایکس ۱۰۰، ایکس ۲۰۰ و چانگان از ۱ تا ۵ ارديبهشت آغاز مي كند

اردیبهشت: مزایده عمومی خودروهای فاقد گارانتی سایپا از ۱ تا ۵ ارديبهشت به صورت شبانه روزی و آنلاین در پورتال رسمی گروه خودروسازی سايپا برگزار می‌شود.

گروه خودروسازی سایپا خودروهاي فاقد گارانتي را از طريق مزايده عمومي براي محصولات خانواده ایکس ۱۰۰، ایکس ۲۰۰ و چانگان از ۱ تا ۵ ارديبهشت آغاز مي كند.

مشتریان این خودروها می توانند از طریق آدرس اینترنتی https://auc.saipacorp.com فرآیند ثبت نام را با پرداخت وديعه 4 ميليون توماني و پذیرش شرایط مزایده نسبت به اعلام رقم پیشنهادی اقدام کنند.

گروه خودروسازی سایپا در راستای تسهیل امور این مزایده و با هدف توزیع عادلانه شرایط رقابت و ایجاد فرصت برابر برای تمامی متقاضیان در سراسر کشور و کاهش سفرهای بین شهری امکان رویت تصاویر خودروها را در پورتال این مجموعه فراهم كرده است.

براساس روال مزایده، بالاترین مبلغ پیشنهادی به صورت مکانیزه به عنوان برنده مزایده انتخاب و نتایج ۲ ساعت بعد از پایان به صورت خودکار اعلام خواهد شد.

گفتنی است تمام فرآیند این مزایده به صورت اینترنتی انجام می شود تا ضمن تسهیل امور، با روندی سریع، شفاف و مشخص، امکان مشارکت تمام هموطنان با شرایط برابر در سراسر کشور در این طرح وجود داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اینستاگرام دنبال کنید