سردار سلامی

اسرائیلی‌ها جنگ زمینی کنند بلعیده می‌شوند

قدرت‌های استکباری در طوفان‌الاقصی ‌مچاله شدند و اگر اسرائیلی‌ها روی زمین جنگ کنند بلعیده می‌شوند.

اردیبهشت آنلاین ـ فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: قدرت‌های استکباری در طوفان‌الاقصی ‌مچاله شدند و اگر اسرائیلی‌ها روی زمین جنگ کنند بلعیده می‌شوند.
سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران در چهاردهمین اجلاس شهدای وحدت سرداران شهید نورعلی شوشتری و رجبعلی محمدزاده که در مجتمع آیه‌های مشهد برگزار شدگفت: خداوند بزرگ را سپاسگذارم که امروز در این روز مقدس که سالروز وفات دخت مکرم حضرت موسی بن جعفر یعنی حضرت فاطمه معصومه (س) خواهر گرامی حضرات ثامن الحجج است و در محفلی که در سالروز شهادت فرمانده هان بزرگ سپاه اسلامی و همچنین جمعی از هموطنان عزیز بلوچ ما در آن واقعه دردناک تشکیل شده است توفیق و افتخار حضور را در جمع عاشقان شهادت مردان و زنان مومنی که راه شهیدان، مرام شهیدان، معرفت شهیدان، و حقیقت والای ایمان این عزیزان را به زیبایی تکریم می‌کنند توفیق و افتخار حضور پیدا کردم.

وی افزود: تشکر می‌کنم از فرمانده نیروی زمینی سپاه سردار پاکپور و فرمانده قرارگاه ثامن الائمه که مقدمات این اجلاسیه را برای قهرمانان والای امنیت این کشور برگذار کرده تند نام شهید شوشتری و محمد زاده در میان ستاره‌های پر فروغ و درخشان و آسمانی است شهید والای مقام شوشتری را از دوران سخت و سهمگین دفاع مقدس می‌شناسیم عناصری که شخصیت این مرد بزرگ را شکل داد و به تکمیل و تکامل این شخصیت کمک کرد همه از میدان جهاد نشات گرفته است.

سردار سلامی تصریح کرد: صلابت ظاهری قامت شهید شوشتری با استواری و شکوه ایمان و معنویت او ترکیب جذابی از یک سحابی وفادار ولایت ساخته بود یک مرد شکوهمند در ایمان، وسیع و عمیق در مهرورزی و محبت و رحمت و رأفت نسبت به مومنان و غلظت و شدت نسبت به کافران شهید محمد زاده هم همین خصوصیات را در همین ابعاد اندازه‌ها داشت.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: اساسا شهیدان ما زندگی را از متن جنگ آموخته بودند یعنی غیرت، ایثار، از خودگذشتن، از جان گذشتن، میل به فدا شدن برای آرامش دیگران و از دست دادن جان برای جاودانه کردن حیات ملت این عناصر اجزای موزون شخصیت این شهیدان بود که در سنگر‌ها و اتکال به خدا، سجدده، مناجات، ادعیه آموخته بودند بنابراین از دست دادن جان برایشان یک آرزوی بزرگ بود و همین عامل قدرت اصلی ما را شکل داده است بنابراین اگر ملتی از مرگ نترسد ذلیل نمی‌شود.

وی با بیان اینکه دشمن تلاش دارد تا نیات شوم خود را پشت کلام عامه پسند پنهان کند، اضافه کرد: آنچه که وقعیت پنهان دشمن را می‌دهد الگو‌های عمل اوست که میدان می‌بینیم. ظرف ۴۵ سال گذشته اغلب نقاط جهان میدان کارزاری است که یک طرف آن آمریکا، انگلیس و متحدانشان قرار دارند.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه دشمنان در افغانستان ده‌ها سال فقر، جنگ، ناامنی و … و در هر نقطه‌ای خنجری بر قلوب امت اسلام فرو کرده‌اند، تصریح کرد: اسرائیلی‌ها هر از چندگاهی پهلوی امت اسلامی را می‌شکافند.

فرمانده کل سپاه با برشمردن منطق آمریکا علیه مسلمان گفت: آمریکا در تمام کشور‌های منطقه و هر کجا قدم بگذارید ردپای قدرتمندی از سیاست‌های جنگ افروزانه آمریکا می‌بیند؛ لشکرکشی می‌کند، پایگاه می‌زند، اسلحه می‌فروشند و ارمغانی جز آتش، هتک حرمت، قتل عام و افسرده‌سازی و عقب‌ماندگی نمی‌بینیم.

وی ادامه داد: تمام سرزمین‌های اسلامی قربانگاه سیاست‌های آمریکاست؛ هرچند خورشید آن‌ها رو به غروب است و همه جا شکست می‌خورد آما آسیب هم می‌زنند؛ قدرتش رو به اضمحلال است و هیچ دستاوردی هم ندارد.

وی با بیان اینکه با عملیات طوفان‌الاقصی همه قدرت‌های استکباری مچاله شدند، اضافه کرد: اگر اسرائیلی‌ها روی زمین جنگ کنند بلعیده می‌شوند. اینکه دشمنان فکر کنند مسلمان دست روی دست خواهند گذشت تا این جنایات ادامه یابد قطعا اشتباه است.

سرلشکر سلامی به دشمنان هشدار داد سریعا آتش این جنگ را خاموش کنند وگرنه دامان خودشان را خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید