پالایشگاه

شتاب در اجرای اولین پتروپالایشگاه بخش خصوصی

شرکت بین المللی پترو پالایش ابوالفارس با رویکرد حمایت از دانش و توان داخلی در حال انتخاب پیمانکار ایرانی MCو EPC است

اردیبهشت آنلاین _ در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و رییس جمهور کشور عزیزمان نسبت به جلوگیری از خام فروشی و ایجاد اشتغال پایدار و سرمایه گذاری در منطقه محروم ، شرکت بین المللی پترو پالایش ابوالفارس با رویکرد حمایت از دانش و توان داخلی در حال انتخاب پیمانکار ایرانی MCو EPC است.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین‌المللی پتروپالایش ابوالفارس، با توجه به تمامی مشکلات سر راه، پروژه پتروپالایش ابوالفارس به عنوان اولین پتروپالایشگاه بخش خصوصی در کشور با توانمندی جوانان ایرانی، مصمم به اتمام راه است.

بنابراین گزارش، پروژه پتروپالایش ابوالفارس با ظرفیت اولیه ۵۰ هزار بشکه در روز در استان خوزستان؛ شهرستان رامهرمز منطقه محروم ابوالفارس، در حال احداث است.

لازم به ذکر است منطقه شهید پرور و محروم ابوالفارس که دارای ذخایر خدادای نفت و معدن است، هیچ‌گونه صنعتی ندارد و جوانان و افراد جویای کار مجبور به اشتغال در سایر نقاط کشور هستند که با این سرمایه گذاری جان دوباره ای به این شهرستان دمیده شده است. ‌

امید است با حمایت خالصانه مسئولان، بدعت و حمایت صحیح سرمایه گذاری در حوزه پتروپالایشگاه شکل گیرد که امکان ایجاد بستر سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی، در کشور رونق بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید