پژمانفر

گزارش تخلفات تضامین بانکی را به مجلس گزارش دهید

مردم می‌توانند گزارش تخلفات در زمینه تضامین بانکی را به مجلس گزارش دهند

اردیبهشت آنلاین ـ رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت:رئیس کل بانک مرکزی، رئیس سازمان بازرسی بانک مرکزی را موظف کرده تا با بانک‌هایی که در راستای ارائه تسهیلات خرد، بیش از یک ضامن معتبر را مورد تقاضا قرار می‌دهند، برخورد کند.

حجت الاسلام والمسلمین نصرالله پژمان‌فر، در گفت و گو با خانه ملت، با اشاره به مشکلات مردم در ارائه تضامین بانکی برای دریافت تسهیلات بیان کرد: کمیسیون اصل ۹۰ تاکنون جلسات متعددی را در این زمینه با مسئولین ذی ربط برگزار کرده است.

وی ادامه داد: به واقع و در کنار این موضوع رئیس کل بانک مرکزی، رئیس سازمان بازرسی بانک مرکزی را موظف کرده تا با بانک‌هایی که در راستای ارائه تسهیلات خرد، بیش از یک ضامن معتبر را مورد تقاضا قرار می‌دهند، برخورد کند.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم می‌توانند مشکلات خود در این بخش را به بازرسی بانک مرکزی گزارش دهند، ادامه داد: همچنین مردم می‌توانند گزارش تخلفات در زمینه تضامین بانکی را به مجلس گزارش دهند چرا که مجلس هم پیگیر این امور خواهد بود.

وی با بیان اینکه کمیسیون اصل ۹۰ به جد اینگونه مسائل را مورد پیگیری قرار خواهد داد، تاکید کرد: به واقع گزارش‌هایی مبنی بر تخلفات در این بخش به کمیسیون ارائه شده و ما به برخی از این موارد ورود کرده‌ایم و آن موضوع اصلاح شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید