بازار بورس

کاهش ۳۳ هزار واحدی شاخص کل بورس

نماد‌های شستا، فارس، تاپیکو، شتران، شپدیس، پارسان و نوری از نماد‌های تاثیر گذار منفی بر شاخص کل بورس بودند

اردیبهشت آنلاین _ شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (شنبه) بازار سهام، با ۳۳ هزار و ۲۸۲ واحد کاهش معادل یک و ۶۵ صدم درصد به یک میلیون و ۹۸۳ هزار و ۱۰۳ واحد رسید.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ شاخص هم وزن نیز با ۱۲ هزار و ۶۰۷ واحد کاهش معادل یک و ۷۷ صدم درصد در محدوده ۶۹۹ هزار و ۹۳۴ واحد قرار گرفت.
نماد‌های شستا، فارس، تاپیکو، شتران، شپدیس، پارسان و نوری از نماد‌های تاثیر گذار منفی بر شاخص کل بورس بودند.
نماد‌های شستا، شهر، خگستر، وبملت، پترول و و تجارت هم از نماد‌های پرتراکنش با تاثیر منفی بر بازار سهام بودند. نماد خزامیا هم از نماد‌های پرتراکنش با تاثیر مثبت بر شاخص کل بورس بود.
شاخص کل فرابورس نیز امروز با ۳۰۶ واحد کاهش به عدد ۲۶ هزار و ۳۵۰ واحد رسید. نماد‌های نیان، کتوسعه، دی، خاور، کرمان و زفجر از نماد‌های پرتراکنش با تاثیر منفی و نماد فرود از نماد‌های با تاثیر مثبت بر بازار فرابورس امروز بود.
بازار امروز سهام شاهد ۹۸ نماد مثبت برابر ۵۲۹ نماد منفی بود. ۴۲ صف خرید مقابل ۱۹۳ صف فروش تشکیل شد. خالص ورود و خرج پول حقیقی هم امروز به منفی ۷۷۵ میلیارد تومان رسید.
معامله گران امروز ۷ میلیارد و ۵۳ میلیون سهام را به ارزش ۳ هزار و ۸۵۹ میلیارد تومان دست به دست کردند. ارزش دلاری امروز بازار سرمایه نیز ۲۵۲ میلیارد دلار بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید