حسن پور
دکتر حسن پور: در صورت حمایت دولت

خط تولید پارچه چادر مشکی در سمنان راه اندازی می شود

دکتر حسن پور: در صورت حمایت دولت ، خط جدید تولید پارچه چادر مشکی با نظارت این سازمان در استان سمنان راه اندازی خواهد شد

اردیبهشت آنلاین _ رئیس سازمان بسیج اصناف ، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور اعلام کرد: در صورت حمایت دولت ، خط جدید تولید پارچه چادر مشکی با نظارت این سازمان در استان سمنان راه اندازی خواهد شد.

دکتر حسن پور در گفت و گو با تصویر روز با بیان این مطلب افزود: به منظور بررسی مشکلات و موانع راه اندازی این واحد تولیدی امروز نشست مشترکی با حضور دکتر گرجی رییس دفتر نساجی و پوشاک وزارت صمت، دکتر مونسان عضو هیات مدیره بانک ملی ایران، صادقیان کیا فرمانده بسیج وزارت امور اقتصادی ودارایی، دکترداوری فرمانده بسیج بانک ملی ایران، سرهنگ منیری رییس بسیج اصناف استان سمنان و سایرکارشناسان برگزار شد.

وی اظهارداشت: در ابتدای این نشست مدیرعامل شرکت «الگانت» سمنان گزارشی از طرح اجرایی راه اندازی خط تولید پارچه چادرمشکی در این واحد تولیدی ارایه داد. مدیر عامل این شرکت گفت: با بهره برداری از این واحد تولیدی سالانه ۲۵ میلیون متر چادر مشکی با کیفیت تولید و روانه بازار خواهد شد.

سپس دکتر گرجی رییس دفتر نساجی و پوشاک وزارت صمت ضمن تاکید بر ضرورت افزایش تولید پارچه چادر مشکی در کشور ، از حمایت وزارت صنعت ، معدن و تجارت برای راه اندازی این واحد تولیدی خبر داد.

در ادامه این نشست دکتر مونسان عضو هیات مدیره بانک ملی ضمن تاکید بر ضرورت اجرای این طرح ، آمادگی این بانک ملی را برای ارایه تسهیلات مورد نیاز به این واحد تولیدی اعلام کرد.

دکتر حسن پور تصریح کرد: در این نشست مقرر شد وزارت صمت و بانک ملی موضوع راه اندازی این واحد تولیدی را در دستور کار خود قرار دهند. به گفته وی بر اساس توافقات صورت گرفته اجرای این پروژه با حمایت دولت و تحت نظارت کارشناسی کارگروه ملی نساجی و پوشاک سازمان بسیج اصناف کشور دنبال خواهد شد.

لازم به ذکراست هفته گذشته دکترحسن پور از کارخانه الگانت بازدید و بر تولید پارچه چادرمشکی به عنوان یک کالای راهبردی تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید