اتوبوس
معاون شهردار تهران:

۹۹ درصد از بودجه حمل و نقل محقق شد

۲۸۸ میلیارد تومان از ۲۸۹ میلیارد تومان بودجه مصوب در حوزه حمل و نقل پایتخت به میزان ۹۹ درصد محقق شد

اردیبهشت آنلاین – معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: ۲۸۸ میلیارد تومان از ۲۸۹ میلیارد تومان بودجه مصوب در حوزه حمل و نقل پایتخت به میزان ۹۹ درصد محقق شده است.

به گزارش صدا وسیما، لطف اله فروزنده در یکصد و شصت و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه افق بسیار روشن و مشخص است که ناشی از تلاش نیرو‌های شهرداری و درایت شوراست، اظهار داشت: در بحث درآمدی مهمترین مطالبه از دولت ارزش افزوده است که از سه هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان در بودجه به پنج هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان رسیده است.
وی افزود: در بخش توسعه شهری نیز بودجه ۹ هزار و ۶۵۹ میلیارد تومان بوده که ۹ هزار و ۳۵۳ میلیارد تومان به میزان ۹۷ درصد محقق شده که به رونق ساخت و ساز در نقاط جنوبی شهر برمی‌گردد و ناشی از تلاش‌های کمیسیون ماده پنج و همت شورا برای باز کردن گره‌هاست.
فروزنده با بیان اینکه ۲۸۸ میلیارد تومان از ۲۸۹ میلیارد تومان بودجه مصوب در حوزه حمل و نقل به میزان ۹۹ درصد، ۴۶۵ میلیارد تومان از ۶۵۲ میلیارد تومان بودجه در پایداری فضای شهری و از ۲۷۶ میلیارد تومان مصوب در بخش سایر درآمد‌ها ۵۰۰ میلیارد تومان محقق شده و روند مثبت بوده است، خاطرنشان کرد: در بخش غیرنقد اقدام بسیار مثبتی داشته ایم که هنوز ثبت نشده است. ما از این مسیر بخشی از بدهی‌ها را تسویه می‌کنیم که در این راستا مذاکراتی با بانک شهر و تجارت داشتیم که در ماه‌های آینده مبالغ ثبت می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید