مخبر
معاون اول رئیس جمهور:

طرح تغییر ساعات کاری ادارات اصلاح می‌شود

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به انتقاد‌هایی که از طرح تغییر ساعت کار اداری از سازمان امور اداری و استخدامی خواست با همکاری وزارت نیرو، طرح را مجدد بررسی و اصلاح کنند

اردیبهشت آنلاین _ معاون اول رئیس جمهور در نشست هیئت دولت با اشاره به انتقاد‌هایی که از طرح تغییر ساعت کار اداری شده از سازمان امور اداری و استخدامی خواست با همکاری وزارت نیرو، طرح را مجدد بررسی و اصلاح کند.

به گزارش صداوسیما، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول ریاست جمهوری، نشست هیئت دولت صبح چهارشنبه به ریاست آقای مخبر برگزار شد.

آقای مخبر در این نشست با اشاره به سفر رئیس جمهور به ونزوئلا و نیکاراگوئه و استقبال کم نظیر از آقای رئیسی در این سفرها، گفت: امروز دیپلماسی دولت مردمی سیزدهم و راهبرد رئیس جمهور در توسعه همکاری و تعامل سازنده با کشور‌های مختلف به نتیجه رسیده و به وضوح شاهد اقتدار جمهوری اسلامی ایران هستیم.

معاون اول رئیس جمهور همچنین با تاکید بر لزوم تمرکز دستگاه دیپلماسی بر توسعه همکاری‌های اقتصادی بویژه با کشور‌های آفریقایی، خاطرنشان کرد: سفرا و کارکنان نمایندگی‌های جمهوری اسلامی باید تمرکز جدی‌تری در حوزه اقتصادی داشته باشند و بستر‌های لازم را برای ارتقاء سطح همکاری‌های ایران با کشور‌های دیگر فراهم کنند.

آقای مخبر از رأی اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دکتر علی آبادی وزیر صمت نیز قدردانی کرد و افزود: هرچه اعضای د‌ولت تعامل و نشست‌های خود را با نمایندگان مجلس بیشتر کنند، هماهنگی‌ها افزایش یافته و شاهد پیشبرد هرچه بهتر امور خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید