الیاس نادران
الیاس نادران:

دوگانگی مدیریت برای مناطق آزاد مصیبت است

عضو کمیسیون جهش تولید و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس: با وجود مدیریت‌های موازی و دوگانگی مدیریت در مناطق آزاد کشور، مردم و مدیرانی که به فکر پیشرفت و توسعه هستند، بیشترین آسیب را می‌بینند

اردیبهشت آنلاین: عضو کمیسیون جهش تولید و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس گفت: دوگانگی مدیریت در مناطق آزاد باید رفع شود.

به گزارش مهر، الیاس نادران در نشست اعضای کمیسیون جهش تولید مجلس یازدهم با مدیران سازمان منطقه آزاد قشم، اظهار داشت: برای حل برخی مسائل و مشکلات موجود در مناطق آزاد باید پیگیری‌های ویژه ای صورت بگیرد.

وی ادامه داد: اینکه گفته می‌شود مناطق آزاد نتوانسته اند به مأموریت‌های اصلی خود عمل کنند از آسیب‌هایی است که برای رفع آن نیازمند گسترش سطح تعاملات میان بخش‌های مختلف دولت، مناطق آزاد و نمایندگان مجلس است.

این نماینده مجلس اضافه کرد: با وجود مدیریت‌های موازی و دوگانگی مدیریت در مناطق آزاد کشور، مردم و مدیرانی که به فکر پیشرفت و توسعه هستند، بیشترین آسیب را می‌بینند.

نادران تاکید کرد: دوگانگی مدیریت در مناطق آزاد یک مصیبت است که نیازمند است شخصی در جایگاه رئیس دولت سریع‌تر برای حل آن اقدام کند.

عضو کمیسیون جهش تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس یازدهم در پایان خاطرنشان کرد: ساکنان جزیره قشم، مردمی لایق، مهربان و همراه با نظام جمهوری هستند و وجود آنها در این منطقه یک ظرفیت بسیار خوب برای پیشرفت و توسعه هستند که بخاطر برخی کمبودها از سال‌های گذشته آنطور که شایسته است از خدمات نظام بهره نبرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید