راه اندازی «برنامه رهبران آینده» در نمایشگاه نفت ابوظبی

نمایشگاه و کنفرانس بین المللی نفت ابوظبی (ADIPEC) 2022، در آخرین روز خود شاهد راه اندازی "برنامه رهبران آینده" بود

اردیبهشت آنلاین: نمایشگاه و کنفرانس بین المللی نفت ابوظبی (ADIPEC) 2022، در آخرین روز خود شاهد راه اندازی “برنامه رهبران آینده” بود که هدف آن روشن کردن رهبران آینده در بخش انرژی است. .

به گزارش اردیبهشت آنلاین به نقل از خبرگزاری وام ، این برنامه با یک جلسه پرسش و پاسخ رهبران با بصیرت با سهیل بن محمد المزروعی، وزیر انرژی و زیرساخت، در کنار هیثم الغیس، دبیر کل سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) آغاز شد که نقطه شروع را روشن کردند. از سفر خود، چالش‌ها و درس‌هایی که در راه رسیدن به قله آموختند، و توصیه‌هایی را برای رهبران آینده به اشتراک گذاشتند.

المزروعی گفت: “در سطح اساسی، عناصر موفقیت ارزش ها هستند. ارزش ها حرفه ای و در نهایت ملت های بزرگ را ایجاد می کنند. هرکس بسته به میزان اعتقاد به این ارزش ها فرصت های متفاوتی خواهد داشت.”

وی با اشاره به اهمیت همکاری ها ادامه داد: لازم نیست این چالش ها را خودتان حل کنید، به دنبال کار تیمی باشید. در امارات متحده عربی، ما در جهت یک هدف مشترک کار می کنیم، تا این کشور را به بهترین در جهان تبدیل کنیم. اما برای انجام این کار نمی‌توان فقط به این کشور یا این منطقه فکر کرد، بلکه به کل جهان فکر کرد.

او در پایان گفت: خوشبختیم که تمام دنیا در اینجا در ADIPEC گرد هم می آیند و درباره راه حل های نوآورانه بحث می کنند. جوانان فناوری را در دست دارند و می توانند به دانش نامحدود دسترسی داشته باشند. یادگیری تنها زمانی متوقف می شود که ذهن شما متوقف شود.

به نوبه خود، الغیس اهمیت یادگیری مستمر را تکرار کرد. «یادگیری هرگز نباید متوقف شود و جوانان باید به هر چالشی بله بگویند. آنها باید به همه چالش ها مثبت فکر کنند و از آنها نهایت استفاده را ببرند. او می‌گوید روشن فکر بودن، پذیرش چالش‌ها و همچنین یادگیری از دیگران کلید موفقیت است.

او ادامه داد: «بسیار مهم است که از همه افراد شرکت، فارغ از سطح آنها، یاد بگیرید. برای مثال، من از کارکنان جوانم چیزهای زیادی یاد گرفته ام، زیرا آنها دنیا را متفاوت می بینند، این یک دیدگاه جدید است.”

الغیس در پایان گفت: «چالش‌هایی که شما امروز با آن روبرو هستید ممکن است پیچیده‌تر باشد، اما ما معتقدیم که شما نسبت به گذشته توانایی‌های بیشتری برای مقابله با این چالش‌ها دارید».

شرکت کنندگان همچنین از تصمیم گیرندگان صنعت در مورد مهارت ها، تجربه و دانش کلیدی که نسل بعدی متخصصان انرژی برای عبور از انتقال انرژی و پاسخگویی به تقاضای جهانی برای انرژی، چالش ها و موانعی که استعدادهای جوان وارد نیروی کار با آن روبرو هستند، نیاز دارند شنیدند. نقشی که می توانند در تحول صنعت ایفا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید