علی طیب نیا

اظهارات طیب‌نیا در دیدار با پزشکیان

بعنوان یک معلم اقتصاد و به‌عنوان یک شهروند ایرانی از درد و رنج مردم به طور کامل آگاهی دارم

اردیبهشت آنلاین ـ علی طیب نیا وزیر اقتصاد دولت اول روحانی از مسعود پزشکیان حمایت کرد. طیب نیا که به تازگی با پزشکیان دیدار کرده، قرار است به عنوان فرمانده اقتصادی پزشکیان نقش آفرینی کند.

به گزارش ایلنا، طیب نیا که به تازگی با پزشکیان دیدار کرده، قرار است به عنوان فرمانده اقتصادی پزشکیان نقش آفرینی کند.

در دوران طیب نیا، تورم در ایران به هشت درصد رسید موضوعی که باعث شده از این اقتصاددان به عنوان یکی از موفق‌ترین وزرای اقتصادی پنحاه سال اخیر یاد شود.

به گزارش ایلنا، علی طیب نیا وزیر اقتصاد دولت یازدهم در گفت‌وگویی در حاشیه دیدار با پزشکیان عنوان کرد: مردم سرزمین ما روزهای سختی را پشت‌سر می‌گذارند؛ تورم لجام گسیخته، رشد پایین درآمد ملی، فقر گسترده و فساد و بیکاری جوانان به‌خصوص جوانان تحصیلکرده و به طور خاص بانوان این کشور شرایط بسیار سختی را برای مردم شریف ما فراهم کرده است.

وی ادامه داد: درک این مسائل و ضرورت مقابله با آن‌ها و تسکین آلام مردم وظیفه هر شهروند شرافتمندی است که خودش را در برابر این آب و خاک مسئول می‌داند.

طیب نیا خاطرنشان کرد: جامعه ما از سالهای دور از مشکلات ساختاری ساختاری رنج می‌برد که به طور خاص می‌توان به دولتی بودن و نفتی بودن اقتصاد ایران اشاره کرد و این مشکلات ساختاری در کنار سوء تدبیر مدیران و دولت ها و درکنار تحریم های ظالمانه‌ای که توسط ستمگران مستکبر بر ما تحمیل شده است شرایط بسیار سختی را برای مردم ما فراهم کرده است

وی تصریح کرد: بعنوان یک معلم اقتصاد و به‌عنوان یک شهروند ایرانی از درد و رنج مردم به طور کامل آگاهی دارم و وظیفه خود می‌دانم که برای تسکین آلام مردم دخالت و فعالیت موثری داشته باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید