لیایی

تخفیف پست برای ارسال گذرنامه‌های زیارتی

مدیر عامل شرکت ملی پست از تخفیف ۷۵ درصدی پست برای ارسال گذرنامه‌های زیارتی خبر داد

اردیبهشت آنلاین ـ مدیر عامل شرکت ملی پست ایران با درخواست از مردم برای پیگیری هر چه سریع‌تر برای دریافت گذرنامه‌های اربعین، از تخفیف ۷۵ درصدی پست برای ارسال گذرنامه‌های زیارتی خبر داد.

محمود لیایی در مصاحبه با صدا و سیما، گفت: با توجه به اینکه به ایام اربعین حسینی نزدیک می‌شویم توصیه‌مان به همه شهروندان این است که اگر نیاز به تمدید یا تقاضای صدور گذرنامه دارند هرچه سریع‌تر اقدام کنند و این کار را به ایام منتهی به اربعین حسینی موکول نکنند.

وی گفت: برای اینکه به اداره پست و دیگر شرکت‌های فعال در این زمینه فشاری وارد نشود و خود افراد هم با فراغ بال بتوانند برای سفرشان برنامه ریزی کنند زودتر برای دریافت گذرنامه اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت ملی پست ایران افزود: هر چه به ایام اربعین نزدیک می‌شویم فشار کاری توزیع گذرنامه زیاد می‌شود و نمی‌توانیم زمان بندی به موقعی را که در ایام غیرشلوغ داشتیم اعمال کنیم.

وی گفت: در ایام عادی گذرنامه‌ها را دو تا سه روزه توزیع می‌کنیم، اما در زمان فشار کاری ممکن است این زمان بیشتر شود و به همین سبب درخواست می‌کنیم زودتر درباره درخواست صدور گذرنامه هایشان اقدام کنند.

مدیر عامل شرکت ملی پست بیان کرد: امسال تدبیر ویژه‌ای از سوی نیروی انتظامی و اداره گذرنامه بابت صدور گذرنامه‌های زیارتی اعمال شد که ما هم در شرکت پست تصمیم گرفتیم ۷۵ درصد تعرفه‌های حمل و توزیع گذرنامه‌های زیارتی به هموطنان تخفیف داده شود.

لیایی ادامه داد: سال گذشته موزعین ما تا ساعات پایانی روز هم اقدام به توزیع گذرنامه می‌کردند و حتی ما از تعدادی از کارمندان مان که در این موضوع وظیفه‌ای نداشتد درخواست کردیم و عاشقانه به کمک امدند تا گذرنامه‌ها در حداقل زمان ممکن به دست صاحبانش برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید