معرفی مشاور فرهنگی و اجتماعی معاون شهردار

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در حکمی محمد ذوالفقاری را به عنوان مشاور فرهنگی و اجتماعی خود معرفی کرد

اردیبهشت آنلاین ـ معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در حکمی محمد ذوالفقاری را به عنوان مشاور در امور فرهنگی و اجتماعی خود معرفی کرد.

به گزارش تصویر روز جلال بهرامی در این مراسم با اشاره به اولویت حق‌الناس در همه اقدامات اجرایی و نظارتی ، بر ضرورت ساماندهی بخشنامه‌ها و ابلاغیه‌های متناقض در حوزه حمل ونقل تاکید کرد.

وی افزود: همه ما در یک کشتی هستیم و دو حوزه نظارت و اجرا نه صرفا در کنار هم بلکه بایستی با هم به مردم خدمت‌رسانی کنند.
وی تصریح کرد: از بازرسی انتظار می‌رود که با توجه به جایگاه مهم و حساسی که دارد با بازنگری در بخشنامه‌ها و ابلاغیه‌ها و استخراج تناقضات قانونی موجود در برخی از آنها؛ از دوگانگی در اجرای مصوبات پیشگیری کند.

معرفی مشاور فرهنگی و اجتماعی 

در ادامه این مراسم معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در حکمی محمد ذوالفقاری را به عنوان مشاور در امور فرهنگی و اجتماعی خود معرفی کرد.

در حکم معاون شهردار تهران خطاب به محمد ذوالفقاری آمده است: نظر به سوابق و تجارب جنابعالی ، به موجب این حکم به عنوان « مشاور اینجانب در امور فرهنگی و اجتماعی » منصوب می شوید. انتظار می رود ؛ با اهتمام و جدیت و در تعامل با حوزه های تابعه معاونت با تمرکز بر موضوع شهروندان و توسعه فرهنگ استفاده از وسایل غیر موتوری و حمل و نقل پاک و افزایش رضایتمندی از خدمات حمل و نقل عمومی ، در انجام مسئولیت های محوله کوشا و موفق باشید.
گفتنی است ؛ محمد ذوالفقاری ، حافظ کل قرآن کریم و دارای دو مدرک ارشد الهیات و معارف اسلامی است و عنوان الگوی جوان ایرانی در جشنواره سازمان ملی جوانان را کسب نموده است.

وی همچنین سرپرست معاونت بازرسی حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران ، معاونت اجرایی سازمان بازرسی شهرداری تهران ، ریاست مرکز قرآن و عترت سازمان بسیج دانشجویی ، مسئول دارالقرآن سازمان بسیج مستضعفین ، قائم مقام سازمان دارالقران الکریم سازمان تبلیغات اسلامی و عضو اصلی شورای توسعه فرهنگی شورای عالی انقلاب فرهنگی را در کارنامه خود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید