هجوم مردم برای خرید یک ماشین گران قیمت

دست ساز بودن و پر طرفدار بودن این خودروهای فوق العاده لوکس از دلایل عمده تاخیر در تحویل آن‌ها به مشتریان اعلام شده است

اردیبهشت آنلاین _ خودروهای رولزرویس اسپکتر که به تازگی تولید شده یا در حال تولید هستند، به دلیل موج بالای تقاضا برای خرید، تا سال ۲۰۲۵ فروخته شد. دست ساز بودن و پر طرفدار بودن این خودروهای فوق العاده لوکس از دلایل عمده تاخیر در تحویل آن‌ها به مشتریان اعلام شده است.

همشهری‌آنلاین نوشت: «رولزرویس اسپکتر» اولین خودروی برقی کمپانی رولز رویس است و در بخش خاص خود قرار می گیرد. به گفته سازنده، این رولزرویس یک «سدان سوپر کوپه فوق لوکس» است که از دو موتور چهار چرخ متحرک استفاده می‌کند و می تواند ۵۷۷ اسب بخار یا ۹۰۰ نیوتن متر گشتاور را ارائه دهد.

در ابتدا، برد این خودرو با یک بار شارژ حدود ۴۱۸ کیلومتر اعلام شده بود، اما طی یک جلسه رسانه ای، مدیرعامل رولزرویس گفت که ۵۰۰ کیلومتر برد برای مشتریانش بیش از اندازه کافی خواهد بود، زیرا در غیر این صورت باید در هنگام طراحی «اسپکتر» تغییرات زیادی انجام شود. بنابراین، این شرکت روی بهبود وضعیت آیرودینامیک این خودرو تمرکز کرد.

در این جلسه، مدیر عامل رولز رویس گفت که تقاضا برای اسپکتر تمام برقی بیشتر از حد انتظار است، بنابراین مشتریانی که اکنون سفارش می‌دهند ممکن است خودروی خود را در سال ۲۰۲۵ دریافت کنند. اولین محموله‌ها برای سه ماهه چهارم ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است، اما این خودروها متعلق به افرادی است که برای اولین بار سفارش داده‌اند.

غیر معمول نیست که بیش از یک سال، شاید حتی یک سال و نیم برای دریافت خودروهای لوکس منتظر بمانید، اما مشتریان خوشحال نخواهند شد که بدانند خودروی فوق‌العاده‌ای که تا دو سال دیگر وارد بازار می‌شود. با این حال، این یکی از جذابیت های اصلی رولزرویس است. وسایل نقلیه دست‌ساز آن که ساخت آن زمان زیادی را می‌طلبد.

رولزرویس معمولاً ظرف مدت ۱۲ تا ۱۵ ماه تحویل می‌شود، اما «اسپکتر» به وضوح یک مورد خاص است، ناگفته نماند تمام سفارشی‌سازی‌ها و ویژگی‌های موجود برای خودرو کمی پیچیدگی تولید آن را اضافه می‌کند و باعث تاخیر بیشتر در تحویل این خودروی فوق لوکس می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید