زورگیری از رانندگان تاکسی اینترنتی

در بازرسی از مخفیگاه متهمان چندین دستگاه تلفن همراه مسروقه و ۴ قبضه سلاح سرد (چاقو-قمه) کشف شد

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری از دستگیری ۲ جوان که تحت پوشش مسافر اسنپ اقدام به زورگیری و ضرب و جرح رانندگان می‌کردند، خبرداد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ حسینعلی ابن علی اظهار داشت: ۲۸ فروردین امسال در پی تشکیل پرونده در پلیس آگاهی شهرستان ری مبنی بر سرقت پول، تلفن همراه و ضرب و جرح راننده اسنپ توسط ۲ زورگیر با پوشش مسافر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌های تخصصی مشخص شد سارقان با استفاده از تلفن همراه یک شهروند رهگذر به درخواست تاکسی اینترنتی اسنپ اقدام کرده اند که با تحقیقات میدانی کارآگاهان و بررسی سرنخ‌های بجا مانده از متهمان هویت آن‌ها شناسایی شد.

سرهنگ ابن علی خاطرنشان کرد: با بدست آوردن این اطلاعات و استفاده از بانک اطلاعاتی مجرمان سابقه دار مخفیگاه سارقان در یک دامداری متروکه در توابع شهرستان ری شناسایی و عصر روز گذشته پس از هماهنگی‌های قضائی به محل اعزام و در یک عملیات پلیسی هر ۲ متهم را دستگیر کردند.

این مسئول ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان چندین دستگاه تلفن همراه مسروقه و ۴ قبضه سلاح سرد (چاقو-قمه) کشف شد.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری ادامه داد: متهمان سابقه دار در تحقیقات انجام شده به بزه ارتکابی معترف و تاکنون ۳ مال باخته که از رانندگان تاکسی‌های اینترنتی بودند، شناسایی شدند.

سرهنگ ابن علی در پایان با اشاره به اعزام متهمان به دادسرای شهرری خاطرنشان کرد: هنگام مسافرکشی در نرم افزار‌های اینترنتی یا بصورت عبوری با توجه به عدم شناسایی مسافران به شدت احتیاط کرده و به راحتی در دام افراد سودجو و تبهکار گرفتار نشوند و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوکی مراتب را سریعا به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید