جشنواره اسنوا

جشنواره زمستانه «اسنوا»

اسنوا سعی می‌کند با برگزاری جشنواره‌ها و در نظر گرفتن تخفیفات متعدد شرایط خرید را برای هموطنان آسان کند

تصویر روز: اسنوا به عنوان برندی محبوب همواره سعی می‌کند با برگزاری جشنواره‌ها و در نظر گرفتن تخفیفات متعدد شرایط خرید را برای هموطنان آسان کند.

جشنواره فروش زمستانه اسنوا در حال برگزاری است. این جشنواره از صبح روز دوشنبه دهم بهمن ماه در سراسر کشور اجرا شده است و تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت. براساس این جشنواره اگر محصولات اسنوا را در فاصله 10 بهمن ماه تا پایان جشنواره خریداری و نصب کنید، می‌توانید از تخفیف ویژه ای برخوردار شوید. در ادامه این مطلب به جزئیات بیشتر در این باره خواهیم پرداخت.

شرایط جشنواره:

شرایط به این صورت است که پس از ثبت تاریخ خرید توسط نماینده مجاز، پیامکی جهت فعالسازی کد تخفیف شامل کد تخفیف (هدیه نقدی) برای شما ارسال می‌شود. به هر کد تخفیف به صورت تصادفی، از طریق سیستم مبلغ تخفیف (هدیه) متفاوتی اختصاص خواهد یافت. نکته مهم این است که مبلغ هدیه این جشنواره به صورت نقدی پرداخت می‌شود. برای فعال سازی کد تخفیف به وبسایت اسنوا مراجعه کنید.

مبلمان و محصولات توکار:

یک خبر خوب دیگر این است که علاوه بر لوازم آشپزخانه می‌توانید مبلمان اسنوا با تخفیف 10 درصد و محصولات توکار را با تخفیف 5 درصد خریداری کنید. جهت اطلاع دقیق از نحوه شرکت در جشنواره به وبسایت اسنوا به آدرس https://b2n.ir/s99689 مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید