حسن پور
دکتر حسن پور:

وظیفه بسیج حمایت از فعالان اقتصادی است

هدف از افتتاح دفاتر بسیج اتاق های بازرگانی در سراسر کشور دو نکته است. ابتدا بازوی اتاق بازرگانی و حلقه وصل همه بخش های خصوصی خواهد بود و دوم؛ کمک به امنیت سرمایه گذاری برای فعالان اقتصادی باشد

 اردیبهشت آنلاین: رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور در مراسم افتتاح دفتر بسیج اتاق بازارگانی استان هرمزگان بیان کرد:همه فعالان اقتصادی باید به دنبال این اصل از فرمایشات مقام معظم رهبری باشند که می فرمایند؛ نسل جوان، مومن، دانا و پرانگیزه با مدیریت جهادی و اعتقاد به اصل ما میتوانیم این فاصله ها را پر خواهد کرد.

دکترغلامرضا حسن پور افزود: ایران دارای ۷ درصد ذخایر معدنی جهان است: منابع عظیم زیرزمینی، موقعیت استثنائی جغرافیایی میان شرق و غرب و شمال و جنوب، بازار بزرگ ملّی، بازار بزرگ منطقه‌ای با داشتن ۱۵ همسایه با ۶۰۰ میلیون جمعیّت، چند درصد بازار کشور دست ماست؟
وی در ادامه بیانات افزود: حضرت آقا به سواحل دریایی طولانی اشاره کردندو یک جمله که خیلی قابل تامل است بیان کردند که ایران با دارا بودن یک درصد جمعیّت جهان و از نظر ظرفیّتهای استفاده‌نشده‌ی طبیعی و انسانی در رتبه‌ی اوّل جهان است،ما از این همه ظرفیت چه بهره برداری ای کردیم؟.
نکاتی را در مورد اقتصاد می فرمایند که ما واقعا به آن ها توجه نمیکنیم، افزود: حضرت اقا می فرمایند؛ اقتصاد یک نقطه‌ی کلیدیِ تعیین‌کننده است. اقتصاد قوی، نقطه‌ی قوّت و عامل مهمّ سلطه‌ناپذیری و نفوذناپذیری کشور است و اقتصاد ضعیف، نقطه‌ی ضعف و زمینه‌‌ساز نفوذ و سلطه و دخالت دشمنان است.
رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور بیان کرد: دولت و فعالان اقتصادی باید به این نکته توجه کنند که همه‌ی راه‌حل‌ها در داخل کشور است همان طور که حضرت آقا در بیانیه گام دوم انقلاب می فرمایند؛ جوانان عزیز در سراسر کشور بدانند که همه‌ی راه‌حل‌ها در داخل کشور است. اینکه کسی گمان کند که «مشکلات اقتصادی صرفاً ناشی از تحریم است و علّت تحریم هم مقاومت ضدّ استکباری و تسلیم نشدن در برابر دشمن است؛ پس راه‌حل، زانو زدن در برابر دشمن و بوسه زدن بر پنجه‌ی گرگ است» خطایی نابخشودنی است. این تحلیل سراپا غلط، هرچند گاه از زبان و قلم برخی غفلت‌زدگان داخلی صادر میشود، امّا منشأ آن، کانونهای فکری و توطئه‌ی خارجی است که با صد زبان به تصمیم‌سازان و تصمیم‌گیران و افکار عمومی داخلی القاء میشود.
دکترغلامرضا حسن پور رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور در مراسم افتتاح دفتر بسیج اتاق بازارگانی استان هرمزگان بیان کرد: به لطف خدا 34 مین دفتر بسیج اتاق بازرگانی در استانها افتتاح شد.
وی به اهداف دفاتر بسیج اتاق بازرگانی اشاره کرد: هدف از افتتاح دفاتر بسیج اتاق های بازرگانی در سراسر کشور دو نکته است. ابتدا بازوی اتاق بازرگانی و حلقه وصل همه بخش های خصوصی خواهد بود و دوم؛ کمک به امنیت سرمایه گذاری برای فعالان اقتصادی باشد.
حسن پور افزود: تعریف ما از بسیجی کسی است که منافع ملی در اولویتش باشد حال به هر شکلی و هر سیاست، گروه و مذهبی که خواهد بود.

حسن پور در مورد راهبر دشمن بیان کرد: نا امید کردن مردم و مسئولین کشور، انتشار خبرهای دروغ ، معکوس کردن واقعیت ها و بزرگ کردن عیوب از جمله راهبرد های دشمن در اختشاشات اخیر بود و با جنگ رسانه ای تمام عیار علیه ملت جمهوری اسلامی هجوم آوردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید