کانون صرافان

اطلاعیه مهم کانون صرافان

صرافان رسمی کشور همانند گذشته در چارچوب قوانین و مقررات کشور فعالیت می‌کنند و فعالیت‌شان هیچ‌گونه ارتباطی با دلالان ندارد

اردیبهشت آنلاین: کانون صرافان ایرانیان در پی انتشار ویدیویی با محتوای خرید ارز خارج از نوبت از طریق صرافی‌ها، از رسانه‌ها خواست تا از انتشار اخبار کذب خودداری نموده و از یکی کردن دلالان ارزی که خود را به صرافان دارای مجوز رسمی و عضو این کانون نسبت می‌دهند جدا خودداری نمایند.

به گزارش ایسنا، ‌ بدین منظور و جهت جلوگیری از شبهه بوجود آمده، کانون صرافان ایرانیان طی اطلاعیه‌ای اعلام می‌دارد: با توجه به بخشنامه بانک مرکزی به منظور تسهیل فروش ارز به مردم، متقاضیان خرید ارز می‌توانند از طریق ثبت‌نام در سامانه برخط بازار متشکل ارزی به نشانی my.ice.ir نسبت به خرید ارز اقدام نمایند.

علاوه بر آن مردم عزیز می‌توانند با مراجعه به صرافی‌های رسمی سراسر کشور، نسبت به خرید ارز مورد نیاز خود در چارچوب قوانین و مقررات اعلام شده اقدام نمایند.

لذا مطابق آنچه بیان شد بدون ثبت‌نام در سامانه بازار متشکل ارزی نیز می‌توان نسبت به خرید ارز اقدام کرد البته اولویت با افرادی است که نسبت به ثبت نام غیرحضوری اقدام کرده‌اند.

در شرایط کنونی، انتشار ناصحیح و غیرکامل اطلاعات مربوط به حوزه ارز و صرافی‌ها و همچنین یکی کردن دلالان ارزی و صرافان زیر نظر بانک مرکزی می‌تواند به التهاب بیشتر بازار ارز کمک کند.

صرافان رسمی کشور همانند گذشته در چارچوب قوانین و مقررات کشور فعالیت می‌کنند و فعالیت‌شان هیچ‌گونه ارتباطی با دلالان ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید