سردار سلامی

سردار سلامی: آرامش‌تان را می‌گیریم

آن‌ها ترسیده‌اند و مرتب به ما پیغام می‌دهند که نزنید. از طریق چند کشور به ما پیام می‌دهند که نزنید.

اردیبهشت آنلاین: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان این روزها آرزوهایشان را به هم گره زدند و به خیال خودشان همه راه‌ها را بستند؛ اما صورت‌هایشان به سنگ خورد، آن‌ها ناتوان هستند و ملت ایران متوقف نشده و در حال حرکت است.

به گزارش فارس از تهران، سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم یازدهمین سالگرد شهادت سردار حسن طهرانی‌مقدم فرمانده یگان موشکی سپاه که صبح امروز در قطعه 24 بهشت زهرا و در جوار مزار این شهید برگزار شد، اظهار داشت: دشمنان این روزها آرزوهایشان را به هم گره زدند و به خیال خودشان همه راه‌ها را بستند؛ اما صورت‌هایشان به سنگ خورد. آن‌ها ناتوان هستند. ملت ایران متوقف نشده و در حال حرکت است.

وی گفت: در شرایطی که دشمن تلاش کرد ما را در درون کشور درگیر کند و نگاه ما را از افق‌های بلند به قلب تهران معطوف کند، ضدانقلاب را در اقلیم کردستان زدیم. در کرانه رود ارس رزمایش بزرگ برگزار کردیم، ماهواره‌بر پرتاب کردیم، سامانه موشکی باور 373 را در برد 300 کیلومتر آزمایش کردیم و روز گذشته هم اعلام کردیم که موشک جدیدی را توسعه دادیم که هیچ سپر موشکی توان مقابله با آن را ندارد.

سرلشکر سلامی عنوان کرد: به دشمنان گفتیم آرامش‌تان را می‌گیریم؛ قطعا آرامش‌شان را خواهیم گرفت. اکنون چند شبانه‌روز است که آرامش ندارند و به حالت آماده‌باش درآمده‌اند. وی افزود: آن‌ها ترسیده‌اند و مرتب به ما پیغام می‌دهند که نزنید. از طریق چند کشور به ما پیام می‌دهند که نزنید.

فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: ملت ایران در حال تغییر محاسبات دشمن است. دشمن با یک اشتباه تصور کرد که با به میدان فرستادن تعدادی جوان که فریب‌خورده و پاره تن خودمان هستند، می‌توانند با شکوه یک انقلاب جهانی و بزرگ مقابله کنند.

وی تاکید کرد: همیشه دشمن براساس اشتباهات خودش، خود را می‌شکند. این بار هم با اشتباه خودشان، شکست‌شان می‌دهیم.

سرلشکر سلامی بیان کرد: مردم ایران با آگاهی، ژرف اندیشی،عقلانیت و منطق صف خود را از سیاست های دشمن جدا کردند. آنچه در ایران در حال رخ دادن است صف آرایی سیاسی همه قدرت ها است.

وی افزود: تصاویر همه شیاطین که ورشکستگان سیاست جهانی هستند در رخدادهای اخیر دیده می شود که عقبه این جدال هستند، اما در خطوط مقدم بخش کوچکی از جامعه فریب خورده ما است که ما در صدد آگاه سازی این بخش و جداسازی آن از استراتژی دشمن هستیم.

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه با قلیل افرادی که در خیابان ها هستند همانند نجات غریق عمل می‌کنیم و حتما آنها را نجات می دهیم، تصریح کرد: نمی گذاریم دشمن جوانان ما را تسخیر کند و به عنوان یک سرباز، خادم و فدایی ملت، به این بخش کوچک از جوانان فریب خورده عرض می‌کنم که این مسیر از کاخ سفید، تلاویو، ریاض، پاریس و اتاق‌های فکر بیگانگان طراحی می‌شود و از طریق رسانه‌های وابسته به آنها عقایدشان منتشر می‌شود.

سرلشکر سلامی با اشاره به اینکه دشمنان، ایران را وابسته می‌خواهند، ادامه داد: آن‌ها ایران غیرمستقل و بدون دین می‌خواهند اما باید بدانند که ملت ایران زنده است و خودشان سرنوشت‌شان را می‌سازند.

وی با بیان اینکه مقیاس انتقام ما یک نفر نیست، اگر یکی از ما را بزنند، همه آن‌ها را خواهیم زد‌، گفت: حاج قاسم ما را زدید اما ما همه شما را خواهیم زد و از منطقه بیرون‌ خواهیم کرد و دستتان را تا ابد از ایران دور خواهیم کرد. حال اگر مرد میدان هستید، پا جلو بگذارید و به میدان بیایید.

فرمانده کل سپاه بیان کرد: آنها به عشق براندازی آمده‌اند، اما ما مطمئن هستیم در زمان حیاتمان فروپاشی همه دشمنان را می‌بینیم، این آرزوی شهدا بود و ملت ایران به کمتر از این قانع نیست. اگر مرد میدان هستید پا جلو بگذارید وگرنه حرف هم نزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید