سردار رحیم صفوی

هشدار به کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس

برخی کشورهای بدبخت حاشیه جنوبی خلیج فارس که حاضر نیستم نام آنها را ببرم، بدانند باید بین رسانه‌هایشان و امنیتشان یکی را انتخاب کنند

اردیبهشت آنلاین: دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا تصریح کرد: برخی کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس باید میان امنیت و رسانه‌هایشان یکی را انتخاب کنند و بدانند اگر در ایران دخالت کنند تاوان آن را می‌پردازند.

به گزارش ایرنا، سرلشکر سید یحیی رحیم‌صفوی در مراسم یازدهمین سالگرد شهادت سردار حسن طهرانی مقدم طی سخنانی با بیان اینکه آنچه در آینده شاهد آن خواهیم بود از آنچه تا کنون مشاهده شده است متفاوت خواهد بود، اظهار داشت: نظام سلطه با همراهی آمریکا و صهیونیست‌ها و برخی قبایل صحرانشین جنوب خلیج فارس از فرهنگ و تمدن ما بی‌خبر هستند.

مشاور فرمانده معظم کل قوا افزود: در نبرد جدید جبهه استکبار به رهبری آمریکا و جبهه مقاومت با رهبری ایران رو در روی یکدیگر قرار گرفته‌اند. آنچه می‌بینید اقدامات انفعالی دشمن در مقابل ملت ایران است. آنها از ملت ایران شکست در سه عرصه براندازی نظام، جنگ تحمیلی و جبهه منطقه‌ای خورده‌اند اما همچنان مشغول توطئه علیه ملت ایران شده‌اند. البته ما هم در داخل مشکلات و نقاط ضعفی داریم.

وی ادامه داد: آنها در اغتشاشات اخیر از همه جاسوسان و فاسدان داخلی هم استفاده کردند اما با رهبری حکیمانه رهبر انقلاب، ملت ایران این فتنه را هم درهم شکست. ما و جبهه مقاومت با هوشمندی و صبر حکیمانه به لطف خدا بر جبهه استکبار پیروز خواهیم شد.

دشمنان اگر در ایران دخالت کنند تاوان آن را می‌پردازند

سردار صفوی تصریح کرد: دشمنان ما بدانند ملت ایران ملت مقتدری است و از این بادها نمی‌لرزد. برخی کشورهای بدبخت حاشیه جنوبی خلیج فارس که حاضر نیستم نام آنها را ببرم، بدانند باید بین رسانه‌هایشان و امنیتشان یکی را انتخاب کنند و بدانند اگر در ایران دخالت کنند تاوان آن را می پردازند. به آنها می‌گویم شما کشورهای ضعیفی هستید و بدانید آمریکایی‌ها در موقع خطر از شما حمایت نمی‌کنند همانطور که از شاه ایران حمایت نکردند.

مشاور فرمانده معظم کل قوا عنوان کرد: ایران یک کشور بزرگ و مقتدر است و ان شاء الله ملت ایران با کارآمدی بر همه مشکلات فائق خواهد آمد.

وی با بیان اینکه ما در دوران دفاع مقدس نیروهای نخبه فراوانی داشتیم، گفت که دو نمونه از این نخبگان شهید حسن باقری به عنوان بنیانگذار اطلاعات عملیات سپاه و شهید حسن طهرانی مقدم به عنوان پایه‌گذار موشکی سپاه بودند.

سردار صفوی تصریح کرد: عملکرد ما محصول تفکر ما است بنابر این جنگ شناختی هم دقیقا در همین حوزه و روی ادراک و اطلاعات قلب و ذهن افراد تاثیر می گذارد. امروز بسیاری از جوانان با بسیاری از مولفه‌های قدرت ملی آشنا نیستند و در فضای مجازی زندگی می‌کنند و با واقعیت‌ها آشنا نیستند.

وی گفت: شهید طهرانی مقدم از اوایل دفاع مقدس وارد جبهه شد و در سال ۶۰ برای تمام خمپاره‌اندازه‌ها در عملیات طریق‌القدس مرکز تطبیق آتش ایجاد کرد. شهید طهرانی مقدم در سال ۶۱ توپخانه سپاه را تاسیس کرد و در ادامه هم دانشکده توپخانه و مرکز تعمیر و نگهداری برای آن ایجاد کرد.

مشاور فرمانده معظم کل قوا گفت: در سال ۶۳ شهید طهرانی مقدم قدرت موشکی سپاه را بنیان نهاد و حال اگر تبدیل به یک قدرت موشکی بالستیک شده ایم حاصل همین تلاش‌ها ‌و مجاهدت‌ها است. امروز همچنین در حوزه پهپادی تبدیل به یک قدرت جهانی شده ایم بطوریکه دشمن هم به این قدرت ما معترف است به طوریکه سپاه و وزارت دفاع امروز جزو سازندگان پهپاد و صادر کنندگان آن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید