ایفون 14 پرو مکس

احتمال رجیستری آیفون 14 از آذر ماه

شنیده شده که ابتدای آذرماه درباره‌ی رجیستری این مدل گوشی تصمیم‌گیری می‌شود

اردیبهشت آنلاین: سخنگوی انجمن واردکنندگان موبایل، در خصوص آخرین جزئیات رجیستری گوشی های آیفون ۱۴ توضیحاتی را ارائه داد.

 محمدرضا عالمان گفت: در حال حاضر تکلیف رجیستری این گوشی هنوز معلوم نیست اما شنیده شده که ابتدای آذرماه درباره‌ی رجیستری این مدل گوشی تصمیم‌گیری می‌شود.

او گفت : امیدواریم مشکل رجیستری این گوشی‌ها حل شود چون دلیل منطقی رجیستر نشدن آن را به ما نگفته‌اند. هنوز ابهام داریم که چرا آیفون ۱۳ رجیستر می‌شود اما ۱۴ نمی‌شود. پیش‌بینی‌ می‌شود که تا کنون حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار گوشی آیفون ۱۴ در بازار به فروش رسیده باشد، حتی اگر فرض را بر این بگیریم که ۱۰ هزار تا از این مدل گوشی موبایل دست مردم است، یعنی با ۱۰ هزار کاربری مواجه هستیم که هم به لحاظ مالی و هم به لحاظ اعتماد آسیب جدی دیده‌اند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، سخنگوی انجمن واردکنندگان موبایل گفت:رجیستری آیفون ۱۴ نه فقط برای واردکنندگان عمده بلکه کسانی که این گوشی را برای مصرف شخصی خریده و به صورت مسافری وارد کرده اند هم تبدیل به دردسر شده است.

در حال حاضر با اینکه گوشی‌ها در گمرک ارزش‌گذاری شده‌اند اما نمی‌شود هزینه‌ای برای آن پرداخت کرد و درنتیجه امکان استفاده هم از آن‌ها نیست. سامانه همتا هفته گذشته اعلام کرد که کلیه‌ی گوشی‌های آیفون ۱۴ بازار قاچاق هستند و به واحدهای صنفی توصیه کرد تا زمان تعیین تکلیف آن‌ها از واردات و فروش این گوشی‌ها خودداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید