پرچم ایران و روسیه

هیات تجاری 120 نفری روسیه به ایران می‌آید

هیأت 120 نفره متشکل از تجار و فعالین اقتصادی روسیه به سرپرستی سرگی کاترین، رئیس اتاق بازرگانی این کشور 23 آبان به ایران سفر خواهد کرد

اردیبهشت آنلاین: اتاق ایران هفته پایانی آبان، میزبان هیات تجاری از روسیه خواهد بود. این هیأت 120 نفره متشکل از تجار و فعالین اقتصادی روسیه به سرپرستی سرگی کاترین، رئیس اتاق بازرگانی این کشور 23 آبان به ایران سفر خواهد کرد.

این هیات قرار است علاوه بر تهران، به رشت، انزلی و اصفهان نیز سفر کند. در این هیات تجار و بازرگانانی در حوزه‌های مختلف از جمله حمل‌ونقل، مواد غذایی، مصالح ساختمانی، پتروشیمی و فرآورده‌های نفتی، داوری بین‌المللی، برگزاری نمایشگاه‌ها و …. حضور دارند.

بر اساس مذاکرات انجام شده هیات روسی علاقه‌مندی خود را به واردات مواد غذایی همچون خشکبار، خوراک ماهی و میگو، محصولات پتروشیمی مانند پلی استایرن، مصالح ساختمانی مانند کاش، سیمان و سنگ، واردات دارو مانند آنتی‌بیوتیک‌ها و ویتامین‌ها داروهای استروئیدی بانداژ، لبنیات مانند خامه یخی، واردات فرش ماشینی، واردات صنایع پلاستیکی مانند ورق فویل، نوار پلیمرهای ونیل کلریدی، پلی استال ها، رزین‌ها، رنگ‌های پلاستیکی و پایه آب، واردات تجهیزات پزشکی مصرفی و سرمایه‌ای و ماشین‌آلات صنعتی (های تک) در صورت وجود توان صادراتی ایران اعلام کرده است.

دست‌اندرکاران این هیات همچنین از فراهم بودن شرایط برای صادرات مواد شیمیایی مانند بوتیل، غلات و روغن، چوب از روسیه به ایران خبر داده است.

طبق برنامه‌ریزی انجام شده اتاق ایران، 24 آبان از ساعت 10 تا 16 میزبان مقامات دولتی و فعالین تجاری و اقتصادی دو کشور در همایش تجاری ایران-روسیه و نشست‌های B2B در محل هتل اسپیناس پالاس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید