بانک گردشگری

معرفی برندگان حساب‌های قرض‌الحسنه بانک گردشگری

اردیبهشت آنلاین: مراسم قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه بانک گردشگری” مهرریزان”، با حضور اعضای هیات مدیرهبانک، نمایندگان بانک مرکزی و دادستانی کل کشور برگزار شد و بیش از 14 هزار نفر از برندگان این حساب‌ها شناخته شدند.
به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، در این مراسم مدیرعامل بانک گردشگری در سخنانی با اشاره به سنت قرض‌الحسنه در قرآن گفت: قرض الحسنه، آثار و برکات فراوانی دارد و این مهم در نیت خیر مشتریان حساب های قرض الحسنه وجود دارد.

محمدرضا فهمی، ترویج فرهنگ قرض الحسنه را ضروری خواند و افزود: در حال حاضر از محل منابع سپرده‌های قرض‌الحسنه، تسهیلات قرض‌الحسنه در زمینه های ازدواج، فرزندآوری، ودیعه مسکن و بیماری‌های خاص پرداخت می‌شود.

وی ادامه داد: بسیاری از خیرین و یا صاحبان برخی شرکت ها برای بهره مندی کارکنان خود از تسهیلات قرض الحسنه، منابع خود را در اختیار بانک ها قرار می‌دهند تا بانک نیز به افراد معرفی شده از سوی شرکت‌، تسهیلات قرض‌الحسنه بپردازد.

این گزارش حاکیست: مهلت افتتاح حساب و محاسبه امتیازات برای شرکت در قرعه کشی و اعطای جوایز تا۸ آبان ۱۴۰۱ بود.

حداقل موجودی حساب‌های قرض‌الحسنه برای شرکت در قرعه‌کشی مبلغ یک میلیون ریال بود و به ازای هر یک میلیون ریال موجودی روزانه در سپرده‌های قرض‌الحسنه برابر یک شانس قرعه‌کشی محسوب شد.

در این مراسم 10 سکه تمام بهار آزادی برای ۱۰ نفر، 20نیم سکه بهار آزادی برای ۲۰ نفر، 40 ربع سکه بهار آزادی برای ۴۰ نفر، ۲۰۰ جایزه نقدی ۲۰ میلیون ریالی، ۲۰ کمک هزینه ۵۰ میلیون ریالی برای سفر به عتبات عالیات، ۵۰ کمک هزینه ۱۰۰ میلیون ریالی برای خرید کالاهای بادوام داخلی و هزاران جایزه نقدی و غیرنقدی دیگر قرعه کشی شد.

در مجموع حدود 42 میلیارد ریال جایزه نقدی و غیرنقدی به بیش از 14 هزار نفر از دارندگان حساب‌های قرض‌الحسنه بانک گردشگری تعلق گرفت.

بانک گردشگری ۱۰۰ شعبه در سراسر کشور دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید