همراهی مردم و اصناف فتنه اغتشاشگران را ناکام گذاشت

اصناف در دوران دفاع مقدس ۱۱ هزار شهید دادند و حتی در مقابله با فتنه داعش که آمریکایی‌ها رسما اعلام کردند آن را ایجاد کردند، شهدای بسیاری را تقدیم کردند

تصویر روز: رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان کشور گفت: همه استکبار در فتنه اخیر جمع شدند و جنگ جهانی رسانه‌ای وسیعی را علیه ایران بوجود آوردند به نحوی که ذهن برخی انقلابیون هم مخشوش شد.

«غلامرضا حسن‌پور» در آیین گرامی‌داشت هفتم شهدای حادثه تروریستی شاهچراغ شیراز و تجلیل از کاسبان امین که در حرم امام‌زاده صالح برگزار شد، افزود: از ابتدای شکل‌گیری نهضت انقلاب اسلامی تاکنون ۱۴ نبرد با آمریکا و ایادی آن داشتیم که شاید سخت‌ترین آن در سال ۱۳۶۰ و آن هم مربوط به درگیری با منافقین بود، اما در این فضای ملتهب مردم در برابر منافقین ایستادگی کردند تا اینکه بساط منافقین را از کشورمان برچیدند.

حسن پور افزود: اصناف در دوران دفاع مقدس ۱۱ هزار شهید دادند و حتی در مقابله با فتنه داعش که آمریکایی‌ها رسما اعلام کردند آن را ایجاد کردند، شهدای بسیاری را تقدیم کردند.

رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان ادامه داد: همه استکبار در فتنه اخیر جمع شدند و جنگ جهانی رسانه‌ای وسیعی را علیه ایران بوجود آوردند به نحوی که ذهن برخی انقلابیون هم مخشوش شد؛ این فتنه‌ای بود که اغتشاشگران در آن دستور داشتند کشته سازی کنند تا کشورمان دچار جنگ داخلی و صوری سازی شود، اما بواسطه همراهی مردم و اصناف به نتیجه نرسید هر چند اصناف در این رابطه خیلی متضرر شدند. به گزارش صدا و سیما ، این مقام مسئول تصریح کرد: هیچ کجای کشور اصناف و بازاریان با این اغتشاشگران همراهی نکردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید