مصدق - قوه قضائیه
با حضور معاون اول قوه قضائیه برگزار شد؛

بررسی چالش های بانک های دولتی و خصوصی

در این نشست صالح‌آبادی رئیس کل بانک مرکزی، فهیمی معاون حقوقی بانک مرکزی و پرویزیان رئیس کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی نیز حضور داشتند

اردیبهشت آنلاین: نشست ستاد مرکزی پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در قوه قضاییه با حضور معاون اول این قوه با محور بانک مرکزی و موضوعات مربوط به این حوزه برگزار شد.

 نشست ستاد مرکزی پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در قوه قضاییه، با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد مصدق معاون اول قوه قضاییه و مقامات عالی دستگاه قضا برگزار شد.

در این نشست که صالح‌آبادی رئیس کل بانک مرکزی، فهیمی معاون حقوقی بانک مرکزی و پرویزیان رئیس کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی نیز حضور داشتند، در خصوص چالش‌های بانک‌های دولتی، خصوصی و موسسات مالی بحث ، بررسی و تبادل نظر شد.

در ادامه مقرر شد دبیرخانه ستاد ایرادات و اشکالات موجود در بانک‌های مرکزی و بانک‌های عامل را در خصوص رسیدگی به پرونده‌های قضایی بررسی و احصا کند. همچنین مقرر شد به صورت خاص پرونده‌های ورشکستگی بررسی و گزارش در مورد اصلاح رویه‌های نادرست ارائه شود.

مصوبه دیگر این ستاد این بود که دستورات مقام معظم رهبری در خصوص اصلاح نظام بانکی پیگیری و عملیاتی شود.به گزارش اردیبهشت آنلاین به نقل از صدا و سیما، در پایان این نشست مقرر شد آموزش تخصصی قضات توسط معاونت امور انسانی و فرهنگی قوه قضاییه برای افزایش سطح رسیدگی قضات در پرونده‌های بانکی و مالی برگزار شود و دادستان کل کشور موضوع را پیگیری و رفع موانع انجام گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید