سرویس جدید واتساپ برای کاربران

اردیبهشت آنلاین: شرکت متا خبر داد قابلیت پیوند تماس‌های صوتی و تصویری گروهی رمزگذاری شده و به زودی برای کابران واتساپ فعال خواهد شد.

به زودی برای کاربران واتساپ راحت‌تر می‌شود که از سایر افراد برای پیوستن به یک تماس دعوت کنند. متا در حال راه اندازی گزینه اشتراک گذاری پیوند‌های تماس است. اگر یکی از این پیوند‌ها را مشاهده کردید، می‌توانید با یک ضربه به تماس بپیوندید. برای استفاده از پیوند‌های تماس، به آخرین نسخه واتساپ نیاز دارید. از تب Calls برنامه می‌توانید گزینه Call Links را انتخاب کرده و سپس پیوندی برای تماس صوتی یا تصویری ایجاد کنید تا با خانواده و دوستان به اشتراک بگذارید.

این یک ویژگی مفید است و قبلا شاهد آن بودیم که اپل از آن استفاده کرده است. سال گذشته این شرکت شروع به ارائه پیوند‌های قابل اشتراک گذاری FaceTime کرد که به دیگران امکان می‌دهد از دستگاه‌های اندروید و رایانه‌های شخصی ویندوزی به تماس بپیوندند.

مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا گفت: علاوه بر این، واتساپ آزمایش تماس‌های ویدیویی گروهی رمزگذاری‌شده را برای حداکثر ۳۲ نفر آغاز کرده است. این شرکت به زودی جزئیات بیشتری را در این زمینه به اشتراک خواهد گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید