مرگ نامعلوم تهیه‌کننده فرار از زندان

اردیبهشت آنلاین: «زک استرین - Zack Estrin» فیلمنامه‌نویس و تهیه کننده آمریکایی که از آثارش می‌توان به فرار از زندان و گمشده در فضا اشاره کرد، به علت نامعلومی در ۵۱ سالگی در هرموسا بیچ کالیفرنیا در گذشت.

به گزارش اردیبهشت آنلاین به نقل ازهمشهری آنلاین ، استرین قسمت‌های زیادی را در مجموعه‌های تلویزیونی فرار از زندان همچنین معجزه و افسون شده تولید کرده است.

او مجری و تهیه‌کننده اجرایی دو تریلر ماوراء الطبیعه در شبکه ABC، رودخانه و نجواها و نیز یکی از خالقان و تهیه‌کننده اجرایی سریال روزی روزگاری در سرزمین عجایب بود.

زک استرین در سال ۲۰۱۸، به عنوان مجری برنامه در مجموعه گمشده در فضا فعالیت داشت. او که در عین حال مجری برنامه و تهیه‌کننده اجرایی نتفلیکس بود روز ۲۳ سپتامبر ۲۰۲۲ در سن ۵۱ سالگی درگذشت.

خانواده زک در بیانیه‌ای او را «همه چیز ما» بهترین شوهر، پدر، پسر و دوست نامیدند و گفتند: زک دوست داشت همه را خوشحال کند، همه را بخنداند. او عاشق نویسندگی و تهیه کنندگی بود و در خلق نمایش‌هایی که مردم از آن‌ها لذت می‌بردند، مشارکت داشته باشد. مهم‌تر از همه، او عاشق خانواده و دوستانش بود. از همه شما سپاسگزارم که بخشی از زندگی او و ما هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید