دبیرکل کانون صرافان:

بازار ارز در یک سال گذشته سود آور نبود

هم اکنون در بازار ارز قیمت دلار 30 هزار و 500 تومان، یورو 30 هزار و 650 تومان و در بازار متشکل ارزی قیمت دلار بین 29 هزار و 300 تا 29 هزار و 600 تومان در نوسان است.

اردیبهشت آنلاین: طبق اعلام دبیرکل کانون صرافان، در هفته‌های گذشته مردم در خرید سرمایه‌ای دلار محتاط عمل می کنند و دیگر بازار ارز مانند گذشته شاهد رفتارهای هیجانی نیست.

به گزارش اردیبهشت آنلاین ، کامران سلطانی‌زاده در گفت‌وگو با تسنیم، درباره وضعیت بازار ارز در روزهای اخیر، اظهار داشت: علی رغم صحبت‌های منفی در مورد توافق و‌ ایام تعطیلی اربعین و‌ همچنین حجم بالای سفرهای آخر شهریور، وی افزود: خرید و فروش در بازار متعادل است و خیلی شاهد افزایش خریدار یا بعبارتی هجوم خریداران در بازار ارز نیستیم. چراکه مردم برای خرید سرمایه ای دلار رفتار احتیاطی دارند.

او همچنین تأکید کرد که با توجه به اینکه بازار ارز در یک سال گذشته سودآور نبود، مردم به این نتیجه رسیدند که سرمایه‌گذاری در بازار ارز مطلوب نیست به همین دلیل هم نگاهی به معاملات هفته های اخیر نشان میدهد که دیگر مردم تمایلی به سرمایه‌گذاری دلاری ندارند.

به گفته دبیر کل کانون صرافان، هم اکنون در بازار ارز قیمت دلار 30 هزار و 500 تومان، یورو 30 هزار و 650 تومان و در بازار متشکل ارزی قیمت دلار بین 29 هزار و 300 تا 29 هزار و 600 تومان در نوسان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید