هواپیمایی ایران ایر

فروش دلاری بلیت هواپیما فعلا ممنوع است

اردیبهشت آنلاین: وزیر راه و شهرسازی گفت: فروش دلاری بلیت هواپیما فعلا ممنوع است. البته احتمال دارد بعد از اربعین تصمیم دیگری گرفته شود.

رستم قاسمی در حاشیه جلسه کمیته حمل و نقل ستاد اربعین در گفتگو با صداو سیما گفت: براساس جلسات اربعین قرار است حدود ۵ میلیون نفر جابه جایی مسافر صورت گیرد و سهم همه ناوگان‌ها مشخص شده است.
وی با اشاره به اینکه سهم ریلی حدود ۳۰۰ هزار نفر، هوایی ۶۰ هزار نفر است و مابقی زائران از جاده‌ها جابه جا می‌شوند، گفت: با توجه به اینکه شهریورماه اوج سفر‌های داخلی است، از مردم تقاضا می‌شود از وسایل حمل ونقل شخصی خود نیز استفاده کنند.فروش دلاری بلیت هواپیما فعلا ممنوع است
وزیر راه و شهرسازی افزود: در سفر حج فقط با یک ایرلاین ایران ایر ۴۰ هزار مسافر را جابه جا کردیم. اکنون ۵ شرکت هواپیمایی باید همین تعداد مسافر را جابه جا کنند.
وی گفت: قیمت بلیت هواپیما همان ۶ میلیون تومان و قطار هم فعلا ۲۵۰ هزار تومان است که قیمت نهایی اتوبوس و قطار را از طریق رسانه ملی به مردم اطلاع رسانی خواهیم کرد.
وی تاکید کرد: فروش دلاری فعلا ممنوع است. اما ممکن است بعدا تغییراتی ایجاد شود. ضمن اینکه با شرکت‌های هواپیمایی خاطی در این زمینه برخورد و مجوزهایی را هم لغو کردیم و به سازمان تعزیرات نیز معرفی شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید