مرادی
با حکم استاندار تهران ؛

معاون امنیتی و انتظامی فرمانداری تهران منصوب شد

علیرضا فخاری استاندار تهران، طى حکمى "مراد مرادی کرناچی" را به عنوان معاون امنیتی و انتظامی فرمانداری تهران منصوب کرد

اردیبهشت آنلاین: علیرضا فخاری استاندار تهران، طى حکمى “مراد مرادی کرناچی” را به عنوان معاون امنیتی و انتظامی فرمانداری تهران منصوب کرد.

در حکم علیرضا فخاری خطاب به مراد مرادی کرناچی آمده است: نظر به مراتب شایستگی ، تجربه و تعهد جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاون محترم استاندار و فرماندار شهرستان تهران به عنوان «معاون امنیتی ، انتظامی فرمانداری تهران»منصوب می شوید.

در ادامه این حکم آمده است: سر لوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و همچنین مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی ، تلاش در جهت تحقق شایسته برنامه های امنیتی و انتظامی با استفاده از ظرفیت مردمی نمودن مقوله امنیت و بهره گیری از توان دستگاه های عضو شورای تامین شهرستان ، تعامل با کلیه سازمان ها و دستگاه های اجرایی و خدمت صادقانه به مردم شریف و شهید پرور آن شهرستان که ولی نعمتان و سرمایه های اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند از اهم نکات مورد انتظار می باشد.

امید است با اتکال به خداوند متعال ، تحت توجهات حضرت ولیعصر (عج) در انجام تکالیف و وظایف قانونی و همچنین مأموریت های محوله موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید