نیما نورالهی

مشتری مداری مهمترین اصول بیمه تجارت‌نو است

سرمایه این شرکت از 125 میلیارد تومان به 600 میلیارد تومان از محل سود انباشته رسیده است که جز ۷ شرکت برتر در بین شرکت های بیمه ای در زمینه سرمایه هستیم

اردیبهشت آنلاین: مدیرعامل بیمه تجارت‌نو به همراه معاون توسعه بازار و شبکه فروش، معاون فنی بیمه‌های اموال و برخی از مدیران ستادی از شعبه بندر عباس بیمه تجارت‌نو بازدید به عمل آورد.

به گزارش اردیبهشت آنلاین به نقل از تصویر روز نیما نوراللهی در این بازدید گفت: این شرکت از ابتدای امسال تا کنون بیش از 2200میلیارد تومان فروش داشته است.

مدیرعامل بیمه تجارت نو با بیان اینکه سهم این شرکت از بازار بیمه ایران 1.7درصد شده است در خصوص سرمایه شرکت گفت: سرمایه این شرکت از 125 میلیارد تومان به 600 میلیارد تومان از محل سود انباشته رسیده است که جز ۷ شرکت برتر در بین شرکت های بیمه ای در زمینه سرمایه هستیم .

وی همچنین خاطر نشان کرد: رتبه نخست را در زمینه بیمه کشتی را داریم. به گزارش تصویر روز در جریان این بازدید دکتر نوراللهی ضمن ابراز خرسندی از دیدار با رئیس و کارکنان شعبه، بر تحقق اهداف عالی شرکت تاکید کردند. مدیرعامل بیمه تجارت‌نو توسعه خرده‌فروشی و عرضه بیمه‌های خرد به جامعه که تاثیر بسزایی بر نفوذ فرهنگ بیمه در سطح کشور دارد را یکی از اهداف اصلی شرکت خواند.

نوراللهی اظهار داشت: تلاش برای مشتری مداری از مهم ترین اصول بیمه تجارت‌ نو است که همه کارکنان باید بر این امر مهم پایبند بوده و بر ارتقای خدمات و پیشرفت شرکت مشارکت داشته باشند.

شایان ذکر است در ادامه این جلسه نشستی با نمایندگان استان برگزار و مشکلات موجود بررسی و راهکارهای لازم ارائه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید