وان ترکیه

هجوم گردشگران ایرانی به شهر وان ترکیه

رئیس انجمن هتلداران و جهانگردی وان گفت: بیشتر گردشگران ایرانی به دلیل تخفیف‌های زیاد این روز‌ها در فروشگاه‌ها به وان آمده‌اند. ظرفیت هتل‌های ما پر شده است، جای خالی پیدا نمی‌شود

اردیبهشت آنلاین: رئیس انجمن هتلداران و جهانگردی وان با بیان اینکه وان در دوره تعطیلات از سوی شهروندان کشور‌های همسایه با استقبال گسترده روبروست، گفت: بیشتر گردشگران ایرانی به دلیل تخفیف‌های زیاد این روز‌ها در فروشگاه‌ها به وان آمده‌اند. ظرفیت هتل‌های ما پر شده است، جای خالی پیدا نمی‌شود.

این روز‌ها گردشگران ایرانی برای خرید به شهر وان ترکیه می‌آیند و ظرفیت هتل‌ها ۱۰۰ درصد پر شده است.

به گزارش «انتخاب» به نقل از آناتولی، ایرانیان از طریق دروازه مرزی کاپی‌کوی در وان که ترکیه را به ایران متصل می‌کند، به این شهر می‌آیند. یونس یوکسل، رئیس انجمن هتلداران و جهانگردی وان گفت که ظرفیت هتل‌ها ۱۰۰ درصد پر شده است.

یوکسل با بیان اینکه وان در دوره تعطیلات از سوی شهروندان کشور‌های همسایه با استقبال گسترده روبروست، گفت: بیشتر گردشگران ایرانی به دلیل تخفیف‌های زیاد این روز‌ها در فروشگاه‌ها به وان آمده‌اند. ظرفیت هتل‌های ما پر شده است، جای خالی پیدا نمی‌شود. گردشگران ایرانی ۱۲ ماه سال را به شهر ما می‌آیند و این موضوع فصلی و دوره‌ای نیست.

یکی از گردشگران ایرانی نیز گفت: ما شهر وان را خیلی دوست داریم، برای خرید و گشت و گذار می‌آییم، در فصول خاصی از سال به اینجا آمده و اوقات خوشی را سپری می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید