احتمالا از ظهر یکشنبه تا چهارشنبه اتفاق خواهد افتاد؛

هشدار وقوع سیل در تهران

به علت احتمال جاری شدن روان‌آب و آب‌گرفتگی برخی معابر و سیلابی شدن رودخانه‌ها به مردم هشدار می‌دهیم که از رودخانه‌ها فاصله بگیرند!

اردیبهشت آنلاین: مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با بیان اینکه منطقه اثر سامانه پیش‌بینی شده ارتفاعات شمال استان تهران است، گفت: به علت احتمال جاری شدن روان‌آب و آب‌گرفتگی برخی معابر و سیلابی شدن رودخانه‌ها به مردم هشدار می‌دهیم که از رودخانه‌ها فاصله بگیرند!

به گزارش تسنیم، حامد یزدی‌مهر از صدور هشدار زرد هواشناسی خبر داد و اظهار کرد: با توجه به پیش‌بینی‌های هواشناسی از بعد از ظهر یکشنبه 30 مرداد تا چهارشنبه دوم مرداد ماه، رشد ابرهای همرفتی و بارش‌های رگباری مورد انتظار است.

یزدی‌مهر با اشاره به اینکه منطقه اثر سامانه پیش‌بینی شده دامنه و ارتفاعات شمال استان تهران به ویژه ارتفاعات شمال شرق است، تصریح کرد: در این خصوص به علت احتمال جاری شدن روان‌آب و آب‌گرفتگی برخی معابر و سیلابی شدن رودخانه‌های فصلی و مسیل‌ها به مردم هشدار می‌دهیم که از رودخانه‌ها فاصله بگیرند.

مدیر‌کل مدیریت بحران استانداری تهران افزود: ابلاغ هشدار به تمام اعضای ستاد مدیریت بحران صورت گرفته است.

وی با اشاره به اهمیت آموزش همگانی در مقابله با مخاطرات درباره پیشگیری از وقوع بحران‌های احتمالی گفت: تلاش ما در ستاد مدیریت بحران این است که همواره در ارکان اساسی پیشگیری، آمادگی و مقابله حرکت رو به رشد داشته باشیم و این امر با برگزاری مانورها و جلسات آموزشی محقق خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید