سکه

سکه امروز 600هزار تومان ارزان شد

اردیبهشت آنلاین: کارشناس رسمی بازار طلا اعلام کرد: با بیان "قیمت سکه نسبت به پایان وقت دیروز ۶۰۰هزار تومان کاهش یافته است" گفت: احتمال بازگشت قیمت سکه به مرز ۱۳میلیون تومان وجود دارد.

به گزارش اردیبهشت آنلاین ، محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با تسنیم درباره وضعیت بازار طلا و سکه در روز جاری، اظهار داشت: درحالی که قیمت طلا و ارز روز گذشته افزایشی شده بود از صبح امروز بار دیگر روند بازار نزولی شده و قیمت‌ها با کاهش چشم‌گیر همراه شده است.

وی با بیان اینکه علت کاهش قیمت طلا و ارز به‌خاطر اخبار جدیدی است که از مذاکرات بیرون آمده است، تصریح کرد: طی روزهای اخیر قیمت اونس طلا تغییر خاصی نداشته ولی به‌دلیل کاهش چشم‌گیر قیمت ارز، قیمت طلا و سکه نیز در بازار با کاهش همراه شده است.

این فعال بازار طلا و جواهر درباره پیش‌بینی بازار در روزهای آینده افزود: هرچقدر خبرهای مذاکرات و جو فضای سیاسی مثبت باشد، روند نزولی در بازار طلا و ارز نیز ادامه خواهد داشت. قیمت سکه نیز احتمالاً در این روزها به مرز 13 میلیون تومان برسد.

کشتی‌آرای ضمن تأکید بر اینکه فروشنده‌ها در بازار بسیار بیشتر از خریداران هستند، گفت: حباب سکه امروز به یک میلیون تومان کاهش یافته است که در روزهای آینده در صورت کاهش بیشتر قیمت‌ها، از میزان حباب سکه نیز کاسته خواهد شد.

وی اعلام کرد: هم‌اکنون قیمت سکه طرح جدید 13 میلیون و 600 هزار تومان، سکه طرح قدیم 13 میلیون و 200 هزار تومان، نیم‌سکه 7 میلیون و 700 هزار تومان، ربع‌سکه 4 میلیون و 700 هزار تومان و سکه یک‌گرمی 2 میلیون و 800 هزار تومان است. قیمت دلار نیز هم‌اکنون در بازار 29400 الی 29500 تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید