سردار سلامی

۱۰۰ هزار موشک آماده شلیک به صهیونیست ها

اردیبهشت آنلاین: سرلشکر سلامی گفت: دشمن صهیونیستی در محاسبات خود اشتباه کند یک عملیات بیت المقدس برایش کافی است.

فرمانده کل سپاه پاسداران در آیین وداع با شهدای تازه تفحص شده خان طومان با تاکید بر اینکه امروز دشمن آرایش جنگی گرفته اما راه بر او بسته شده، گفت: اگر شما روزی در کارون و اروند رود با دشمن می جنگیدید امروز فرزندان اسلام راه غلبه دشمن را در دریای سرخ بسته اند و در دریای عمان و خلیج فارس دشمن را وادار به اخراج از خلیج پاک فارس کردند.

سرلشکر سلامی در ادامه با اشاره به توان معنوی و نظامی مقاومت در لبنان تصریح کرد: در لبنان بیش از صدهزار موشک که بخش کوچکی از توان حزب الله ماست، آماده شلیک در لحظه تقدیر الهی است تا جهنمی از آتش را برای صهیونیست ها درست کند.

به گفته فرمانده کل سپاه پاسداران، دشمن صهیونیستی در محاسبات خود اشتباه کند یک عملیات بیت المقدس برایش کافی است.

سرلشکر سلامی در ادامه تاکید کرد: همه راه های منازعات نظامی برای دشمن بسته است و آنان قدرتی هم برای اعمال فشار حداکثری ندارند، چراکه مشکلات امروز به تحریم‌ها ارتباطی ندارد، قابل حل است و ملت ایران هم از تحریم عبور کرده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، فرمانده کل سپاه پاسداران در پایان این مراسم به خطرناک ترین طریقه نفوذ دشمن در جوامع اسلامی اشاره می کند و می‌گوید: خطرناک ترین نفوذ دشمن تسخیر قلب و فکر جوانان مسلمان است.

به گفته سرلشکر سلامی، حجاب گریزی و نماز گریزی از اهداف دشمنان اسلام است و دشمن در این راستا امروز می خواهد سیمای دل انگیز و معصومانه دختران ما را مانند دختران غربی کند اما نمی داند زنان و دختران این سرزمین با شخصیت اند.

فرمانده کل سپاه پاسداران تاکید کرد: دختران و زنان ما بر واقعیتِ تلخ سیاست دشمن آگاه هستند، از این رو ایمان خود را به دنیای او نمی‌فروشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید