محمدرضا طلایی
رئیس مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی اعلام کرد:

ارایه خدمات حقوقی به تجار و بازرگانان ایرانی در امارات

با امضا تفاهم نامه همکاری میان مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی با گروه حقوقی الکمالی ، مهم‌ترین دغدغه شرکت‌هایی که به تازگی وارد بازار امارات شده و احتمالا با قوانین حقوقی این کشور آشنا نیستند برطرف خواهد شد.

اردیبهشت آنلاین: رئیس مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی اعلام کرد: به منظور حمایت حقوقی از تجار و سرمایه گذاران داخلی بزودی با گروه وکلا و مشاوران الکمالی تفام نامه همکاری امضاء خواهد شد.

محمدرضا طلایی در دیدار با احمد الکمالی رئیس این موسسه در دبی افرود: هدف از اجرای این طرح تامین نیازهای حقوقی تجار و بازرگانان ایرانی و همچنین ارایه اطمینان خاطر به صاحبان کسب و کار در کشور امارات است.

وی اظهارداشت: طی یکسال گذشته تعداد زیادی از فعالان اقتصادی کشور برای توسعه فعالیت های تجاری و همچنین حضور در بازارهای جهانی نسبت به ثبت شرکت در امارات اقدام کرده اند لذا تامین نیازهای حقوقی آنان بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است.

محمدرضا طلایی افزود: پیش بینی می شود با امضا تفاهم نامه همکاری میان مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی با گروه حقوقی الکمالی ، مهم‌ترین دغدغه شرکت‌هایی که به تازگی وارد بازار امارات شده و احتمالا با قوانین حقوقی این کشور آشنا نیستند برطرف خواهد شد.

وی تصریح کرد: از این پس تجار و سرمایه گذاران داخلی می توانند به منظورحفظ منافع تجاری خود در قراردادهای دو جانبه از ابتدای فرآیند مذاکرات‌ تجاری تا زمان عقد قرارداد از خدمات مشاوره ای موسسه حقوقی الکمالی بهره مند شوند.

رئیس مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی در پایان این دیدار تاکید کرد: این مرکز از تمام ظرفیت ها و پتانسیل های خود به منظور افزایش خدمات نوین به شرکت‌ها و تجار ایرانی علاقه مند به حضور در بازار امارات استفاده خواهد کرد.

شایان ذکر است گروه وکلا و مشاوران الکمالی با ۴۱ سال سابقه در حوزه خدمات حقوقی و وکالت‌های تجاری در امارات و کشورهای عربی منطقه فعالیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اینستاگرام دنبال کنید