بررسی «سیاست‌های کلی نخبگان» در مجمع

اردیبشت آنلاین: نهایی‌سازی پیش‌نویس سیاست‌های کلی نخبگان در کمیته علمی، پژوهشی و فناوری کمیسیون علمی، فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.

به گزارش مرکز رسانه و روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، کمیته علمی، پژوهشی و فناوری کمیسیون علمی، فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، میزبان صاحب نظران و نمایندگان دستگاه‌های مرتبط، در قالب کارگروه تدوین پیش‌نویس سیاست‌های کلی نخبگان بود تا این پیش‌نویس را به مراحل نهایی نزدیکتر کنند.

در این نشست، که با حضور رئیس و اعضای کارگروه و مسئولین کمیته علمی، پژوهشی و فناوری تشکیل شد، اعضا به ارائه دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود جهت نهایی‌سازی پیش‌نویس ۲۱بندی تهیه شده برای سیاست‌های کلی نخبگان پرداختند.

گفتنی است فعالیت کارگروه تدوین پیش‌نویس سیاست‌های کلی نخبگان به میزبانی کمیسیون علمی، فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه مجمع از سال ۱۳۹۹ آغاز شده که حاصل آن تهیه یک پیش‌نویس ۲۱ بندی برای سیاست‌های مذکور بود اما با توجه به ضرورت اعمال برخی اصلاحات شکلی ومحتوایی دراین پیش‌نویس، مجدداً جلسات کارگروه تشکیل شده تا با برگزاری چند جلسه محدود، پیش‌نویس سیاست‌ها اصلاح و نهایی گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید