عطر زنانه

معرفی 10 عطر زنانه خوشبو و تابستانه

اردیبهشت آنلاین: در این هوای گرم تابستانی عطرهای تازه و با طروات با بوی خنک بهترین گزینه برای انتخاب عطر هستند. ۱۰ عطر زنانه خوشبو و پرفروش ترین عطرهای تابستانی زنانه در زیر معرفی شده است.

به گزارش سایت ایرانوس ، همه ی آن ها بسیار خوشبو هستند پس برای انتخاب آن ها باید اولویت ها را در نظر بگیرید تا بتوانید یکی از بین آن ها را انتخاب کنید. این عطرها جزو گران قیمت ترین ها نیستند اما رایحه ای دارند که ممکن است برای شما میلیاردها ارزش داشته باشند. پس بیایید لیست عطر زنانه خوشبو و پرطرفدار را بررسی کنیم.

۱-Miss Dior Cherie

10 عطر زنانه خوشبو و پرفروش تابستانه

این عطری بسیار پیچیده، شیرین و تابستانه است. این یک عطر بسیار دوست داشتنی است چرا که رایحه ی میوه ای ملایم و دلفریبی دارد. اگر شما به دنبال عطر خوب و جوان پسند با بوی شیرین میوه ای هستید این عطر بهترین گزینه برای شماست.

۲-Chanel N° ۵

10 عطر زنانه خوشبو و پرفروش تابستانه

دومین عطری که در صدر لیست عطر زنانه خوشبو قرار می گیرد عطر تابستانه ی شنل N°۵ است. این یکی از پرفروش ترین عطرهای جهان است و برای این فصل نیز مناسب است. این عطر رایحه ای باورنکردنی دارد که آن را برای استفاده در تمام طول سال مناسب کرده است بنابراین خرید این عطر مقرون به صرفه است. این عطر رایحه ای کلاسیک دارد و اگر شما به دنبال عطرهای کلاسیک هستید این عطر  را تست کنید.

۳. J’adore Dior

10 عطر زنانه خوشبو و پرفروش تابستانه

این یک عطر شیک و مجلسی است که خیلی هم پرطرفدار است. برای زنان با خصلت های زنانگی بالا، ظریف و زیبا این عطر عالی است. آیا عطری می خواهید که همگان را به وجد بیاورید و در هر مجلسی و میهمانی کانون توجهات شوید پس این عطر به شما پیشنهاد می شود. اگر شما به دنبال یک عطر اغوا کننده هستید پس حتما این عطر زنانه خوشبو را در لیست خود قرار دهید.

۴. Burberry Summer

10 عطر زنانه خوشبو و پرفروش تابستانه

اگر شما به دنبال عطری با بوی تازه و روح نواز هستید پس این عطر زنانه خوشبو را امتحان کنید. عطرهایی که بوی تازگی و پاکی می دهند و بوی آن ها برای شما یادآور طبیعت است برای هیچ کسی که در اطراف شماست بوی ناخوشایندی نیست.

۵-CK One Summer

10 عطر زنانه خوشبو و پرفروش تابستانه

یکی از عطرهایی که تازه ترین رایحه ها را دارد این عطر زنانه خوشبو است. اگر به دنبال عطری می گردید که به خوبی نشان دهنده ی خصلت های لطیف زنانه ی شما باشد این عطر را امتحان کنید. این عطر برای تابستان مناسب است چرا که به اندازه ی کافی ملایم است تا بتوانید آن را هر روز استفاده کنید. بطری این عطر طراحی جالبی دارد و هر سال رنگ های مورد استفاده در آن تغییر می کنند در حالی که همان کیفیت و رایحه ی قبلی را دارد.

۶-Flora by Gucci

10 عطر زنانه خوشبو و پرفروش تابستانه

رایحه ی این عطر پیچیده و گل بو است، این یک عطر خوشبوی مجلسی با بوی تازه ی گل هاست. این عطر برای تابستان ایده ال است و بوی به یادماندنی دارد. اگر چه به قدر کافی زنانه و ظریف است اما شما را درجه ی یک و برترین نشان می دهد. بسته به موقعیتی که در آن هستید، اگر می خواهید عطری که استفاده کرده اید نشان دهنده ی زیبایی و ظرافت شما باشد این عطر می تواند بهترین گزینه باشد.

۷-Loverdose Diesel

10 عطر زنانه خوشبو و پرفروش تابستانه

 این عطر شور و هیجانی با خود به همراه می آورد که خاص و منحصر به فرد خودش است. اگر شما دختری هستید که دوستدار عطرهای خاص و تند هستید مطمئنا از این عطر خوشتان خواهد آمد. اگر شما به دنبال رایحه ای ملایم هستید این عطر اصلا به شما پیشنهاد نمی شود چرا که بوی شدید و تندی دارد. بطری این عطر شکل قلبی الماس گونه دارد که طراحی بسیار چشم نوازی دارد.

۸-Marc Jacob Daisy

10 عطر زنانه خوشبو و پرفروش تابستانه

این عطر رایحه ی لطیف، تازه شاد و پاک دارد. بطری این عطر با گل های ظریف صورتی رنگ تزئین شده است که نشان از ظرافت و لطافت رایحه ی آن دارد.

۹-Chloe

10 عطر زنانه خوشبو و پرفروش تابستانه

می توان گفت رایحه ی گل ها یکی از ترکیبات همیشگی عطرهای تابستانی است. این عطر رایحه ی شیرینی دارد و علاوه بر آن دوام و میزان ماندگاری آن بالاست. اگر عطری واقعا میوه ای می خواهید این عطر به شدت توصیه می شود.

۱۰-Prada Infusion De Rose

10 عطر زنانه خوشبو و پرفروش تابستانه

این لیست بدون این عطر معروف کامل نیست. بوی رز به وضوح از این عطر استشمام می شود اما بوی آن شدید و خسته کننده نیست. این عطر مناسب زنان ظریف و درجه یک است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید