حسن پور
توسط دکتر حسن پور انجام شد؛

قدردانی از همراهی اصناف با دولت

اردیبهشت آنلاین: رییس سازمان بسیج اصناف،بازاریان و فعالان اقتصادی با انتشار بیانه ای از همراهی و همکاری صمیمانه اصناف و بازاریان با دولت در اجرای طرح اصلاح یارانه ها قدردانی کرد.

به گزارش اردیبهشت آنلاین دکتر حسن پور در این خصوص اعلام کرد: ابتدا تشکر میکنم از همه کسبه محترم و همه بازاریان و همه اصنافی که بعد ازاجرای طرح اصلاح یارانه ها به کمک دولت شتافتند و همچنین به مردم خدمت رساندند، واقعاً این برگ زرینی بود بر خدماتی که اصناف و بازاریان در طول انقلاب اسلامی داشتند که با رعایت انصاف و عرضه کالاهای فراوان توانستند این موضوع را مدیریت کنند و امید وارم این انصافی که در اکثر کسبه هست به همه کسبه سرایت پیدا کند.
وی همچنین افزود: از همه دوستانی که در خصوص کنترل بازار تلاش‌های فراوانی کردند تشکر می‌کنم و امیدوارم که همه اتاق های اصناف و اتحادیه های صنفی با توجه به اینکه همه در یک کشتی نشستیم ، همیاری و همدلی کنید تا از این طرحی که ضروری بود و باید سالهای قبل انجام می شد و دولت مردمی شروع کرد بهره کافی را ببریم.
حسن پور بیان کرد: از همه مردم صبور ایران که الحمد الله رب العالمین به دولت خودشان توجه کردند تشکر می کنم، امیدوارم که همه دوستان ما در همه کشور ، روستاها، شهرها و مجموعه های صنفی با همدلی و همراهی با عرضه کالاها به مردم و علی الخصوص دستگیری از محرومان جامعه همچون زمان کرونا همراه باشند.
رییس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور در پایان افزود: امیدوارم همه اصناف و بازاریان هوای همه مردم را داشته باشند و همه مردم ایران و فعالان اقتصادی دست به دست هم دهند و بتوانیم شاهد شکوفایی کشور باشیم. ان‌شاءالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید