بارندگی

باران و باد شدید از جمعه تا یکشنبه در تهران

وضعیت جوی تهران همراه با وزش باد شدید، گاهی با رگبار باران و رعد و برق و احتمال بارش تگرگ در مناطق مستعد به‌ویژه روزهای جمعه تا یکشنبه است

اردیبهشت آنلاین: بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران ابری تا نیمه ابری و در بعضی ساعات همراه با وزش باد شدید رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود.

به گزارش ایسنا،بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده با نفوذ متناوب زبانه‌های سامانه بارشی آسمانی قسمتی ابری تا نیمه‌ابری، در بعضی ساعت‌ها ابری همراه با وزش باد شدید، گاهی با رگبار باران و رعد و برق و احتمال بارش تگرگ در مناطق مستعد به‌ویژه روزهای جمعه تا یکشنبه (۹ تا ۱۱ اردیبهشت) در ساعات بعد از ظهر تا شب پیش‌بینی می‌شود.

در پاره‌ای نقاط به‌ویژه بخش‌های جنوبی استان گاهی وزش باد خیلی شدید و گردوخاک و کاهش دید مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۳۰ درجه سانتیگراد گرم‌ترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۹ اردیبهشت) ابری و در بعضی ساعت‌ها وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۲۵ درجه سانتیگراد و طی ‌شنبه (۱۰ اردیبهشت) ابری در بعضی ساعت‌ها وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق با حداقل دمای ۱۶ و حداکثر دمای ۲۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام دنبال کنید